Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes leszek, nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes leszek, nem tudok enni. Hasonlo elmeny? Megoldas?

Figyelt kérdés
Ha beleesek valakibe altalaban rogton elmegy az etvagyam es keptelen vagyok enni. Van hogy valamit megkivanok de ha mar a szamban van hĂĄnyingerem lesz es nem tudom lenyelni. Ez altalaban 4-5 napig tart es nem annyira gaz ha tudok pl tejet inni vagy szolocukrot elszopogatni de mar tobb mint egy hete nem megy az egesz... Mit csinaljak? Tortent veletek mar hasonlo?

2015. dec. 9. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, de nem ennyire durván, hogy egyáltalán ne tudjak enni.Általában kevesebbet eszem ilyenkor, mondjuk a felét a normál mennyiségnek, de csak 1 max 2 napig.Valahogy erőszakold rá magad az evésre mielőtt az egészséged kárára megy
2015. dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jobb lett azota is, vacsorara ettem egy palacsintat :D ugy tunik tulelem xd
2015. dec. 9. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!