Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elfelejtsem vagy próbálkozzak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfelejtsem vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki kb. egy hónapja próbált velem mindig kontaktust teremteni (kézfogás, ölelés, szemezés, stb.). Sokáig elutasítottam, mert nem tudtam, hogy komolyan gondolja-e, aztán idővel kezdtem azt hinni, hogy komolyan gondolja. Én is kezdtem felé nyitni, eljutottunk addig, hogy egymás kezét fogtuk és közben egymás szemébe néztünk, de ennyi. Ez megtörtént egyszer. Utána próbáltam jelezni neki, de neki mostanában egyre kevesebbet próbál velem kontaktusba kerülni. (lehet azért mert már én is nyitottam felé?) Aztán pár napja, volt egy kisebb vitánk, ami - mint később láttam rajta - kissé megérintette. Én sajnos nem sajnos, könnyen meg tudok bocsájtani, főleg, ahogy elnéztem. Megint elkezdtünk jóban lenni, beszélgettünk, feljöttek megint a közös témák, stb. viszont akárhányszor látom élőben vagy próbálnék beszélgetni vele élőben (nem chaten) olyan furcsa. Mindig rosszkedvűnek tűnik. Lehet, hogy csak végig húzatta volna az agyam? De olyan hosszú időn át és ennyire "figyelmesen"? Jobban tenném, ha eleflejteném vagy próbálkozzak, esetleg beszéljem meg vele? (bocsánat, egy kicsikét bőlére engedtem)

2016. ápr. 26. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Probalkozz, beszeld meg vele akar konkretan ra is kerdezhetsz es lehet azert ilyen mert szemelyesen szegyelosebb
2016. ápr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
meggfelelő partnernek gondolod őt, talán érzel is iránta, szükséged van rá. Akkor min vacakolsz? legyél határozott :) vagyis önmagad.. szóval legyen önbizalmad. Menj el amíg lehet, működött a kémia, lehet újra fog
2016. ápr. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!