Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom tetszem-e neki? :/

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom tetszem-e neki? :/

Figyelt kérdés

Ő az osztálytársam és én hátúl ülök ő elöl és néha a haverjával beszélget és rám pillantgatott.Meg van egy ,,közös"óránk és átlóban ül mögöttem és minden órán amikor hülyéskedik az eggyik osztálytársam akkor röhög és folyton rám néz.Én is rá és akkor folyton elpillant.Meg piszkál,hogy jöjjek össze az eggyik haverjával..:/és nem tudom hogy mi van://!

14/l

15/f


2016. ápr. 26. 22:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet azért mondja, hogy gyere össze, egyik haverjával mert biztos akar abban lenni, hogy nem akarsz a haverjaival "kavarni". Lehet ezzel is be akarja biztosítani magát. Lehetséges, hogy bejössz neki, de az is lehet, hogy csak húzatja az agyadat. Legyél szemfüles. Figyelj a jeleire és próbálj meg vele olyan témákba is belemenni amiből kiderülhet, hogy szeretne-e tőled valamit. Remélem valamivel tudtam segíteni :D
2016. ápr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem gondolod hogy esetleg a haverjának tetszel? A leírtak alapján, nem akar tőled semmi komolyat csak húzza az agyadat.
2016. ápr. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!