Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sztetek ha ottalszok a 14...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sztetek ha ottalszok a 14 éves barátomnál akk abból lesz vmi ha én is akarom? 13/l

Figyelt kérdés
2016. ápr. 26. 23:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
83%
Te most ugye nem ARRA gondolsz?Eloszor is kérlek ne hasznalj roviditeseket ,eleg zavaroak ,nem hiszem hogy annyira nagy faradtsag lenne kiirni oket.Valasz a kerdesedre.13 evesen minek akarsz baratot?Nem hiszem hogy te akarsz ,csak neked KELL barat mert gondolom minden veled egykoru lanynak az iskolaban is van.Nem kell masok utan szaladni,a szerelmet meg meg egy ideig elfelejtheted.
2016. ápr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát igen én ARRA gondoltam, és nem azért a barátom mert "kell" hanem mert jól kijövünk... több mint fél éve járunk és én is most leszek 14 (márcsak egy hónap) ...
2016. ápr. 26. 23:11
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

14 éves fiúk körében még nem gyakori az impotencia, szóval lehet belőle valami, ha te is akarod. Ha a 84 éves barátodnál aludnál, akkor már neccesebb volna a dolog, mert hiába akarod, meg ő is hiába akarja, a fegyver csütörtököt mondhat. 14 éves fiúknál inkább az ejculatio praecox lehet probléma, hogy előbb elsül a fegyver, minthogy behatoljon. De semmi gond, ők még gyorsan újra tettre készek tudnak lenni.


Mindenesetre az ügyből még gyerek is lehet meg sírás-rívás, szóval védekezzetek a nem kívánt terhesség ellen.

2016. ápr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Korai még hidd el. Nem attól függ hogy xy hónapig "jártok" . Még szinte szexuálisan se fejlődtél ki rendesen. Ez egyéni döntés te tudod de ha vársz sem maradsz le semmiről .. sőt jobb lesz .
2016. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
kérdezd a szüleidet
2016. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Huuu...már csak egy hónap és 14 éves lesz a kiscsaj, akkor már mindent szabad...

Az én hugomat mikor 14 lesz akkor akaratán kívül fogva fogom elvinni egy kanos foci csapathoz.

Jól kijöttök? Akkor nem szóltam semmit sem...bár most már sajnálom hogy mikor ovis voltam nem fektettem le az összes lányt mert jól kijöttem velük.

2016. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Elég durva válaszokat kaptál, de igazuk van. 13 évesen te sem, 14 évesen ő sem fejlődött ki még teljesen szexuálisan. Nagyon szerencsétek van, hogy ilyen hamar megtaláltátok egymást, de szerintem semmiképp ne feküdj még le vele.


Gondolom, már menstruálsz, de az sem jelent semmit.

2016. ápr. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyám... én most leszek 15 éves én még egy szájra puszit sem váltottam senkivel....


Hát figyelj a 14 éves srácok többnyire kanosak, mint az állat szóval, ja bármi megtörténhet...


GUMIT EL NE FELEJTSÉTEK!!!!!!! Nem elég, ha a végén nem oda megy a dolog.....már a legelején legyen rajta! Erre figyelj nagyon oda!!! Jól gondold át, hogy mit teszel, nehogy később megbánd!

2016. ápr. 27. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
Aludj nálam....
2016. ápr. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Holnap meg már teszed fel a kérdést "Ugye nem lehetek terhes?" címmel.


13 évesen még ne ezzen gondolkozzál...

Te jó ég rosszul vagyok ettől a mai generációtól...

2016. ápr. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!