Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Most 8.-ba járók. Van egy fiú az osztályomba aki nagyon tetszik. A fiú már két hónapja jár a barátnőjével, de folyamatosan összevesznek és kibékűlnek. A barátnője nem rég jött megkérdezni tőlem, hogy a fiú jár e égy másik osztálytársammal? Én mondtam hogy én úgy tudtam hogy vele jár. Ő azt felelte, hogy tegnap szakított vele a fiú. A fiúval egész jóba vagyok szerintem barátnak tart. De ebbe nem vagyok biztos. Szerintem még barátnak se. Ezt azért mondom mert nem rég egy barátnőm megkérte őt, hogy sorolja fel az osztályába járó lányokat és engem kihagyott. Szerintetek ez egy nagyon rossz jel? Én már többször is próbáltam kicsit többet beszélgetni, ismerkedni a fiúval, de az ő témája és érdeklődése nem egyezik meg az ennyémmel.

Mit kéne tegyek?

Tán adjam fel (ő az első fiú aki tetszik)



2016. ápr. 27. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt még elolvasni is fájdalmas volt ... nem is ismered, de tetszik neked, ráadásul ahogy olvastam, egy nőcsábász gyerek jutott eszembe, aki több mellet fogott mint kilincset, és neked ez a srác kell. Bár az írásodat olvasván nem tűnsz egy nagy IQ harcosnak próbálok segíteni.


Először azt írod, hogy szerinted a barátja vagy. Aztán, hogy nem vagy biztos, aztán már azt, hogy szerinted még barátnak sem tart.


Nagy hiba lenne összejönni vele, hidd el. Nem lennél számára más mint egy trófea. Keress szerintem valami normálisabb gyereket

2016. ápr. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A fiúnak is az az első barátnője akivel fojton összeveszik.

Azért vesznek össze mert a lány fojton oktalanúl nem bízik meg benne. Azért békülnek folyton ki, mert az fiú azt hiszi, hogy úgyse tetszik senki másnak.

Azért nem tudom, hogy barátnak tart-e mert 5.-be jöttem az osztályba és ő már összeszokott a barátaival. Én ismerem őt mert látom, hogy milyen. Csak az a baj, hogy ő nem ismer engem. Egyszer hallottam hogy azt mondja hogy ő a nagy szájú lányokat szereti. Nekem pont hogy a suliba nincs nagy szám. Ithon viszont....

Az a baj hogy nem ismer.

Hogy tudnék közeledni hozzá?

2016. ápr. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!