Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mutassam meg hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mutassam meg hogy tényleg fontos nekem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit kb fél éve ismerek, nagyon beleszerettem. Elkezdtem vele beszélgetni, elvittem motorozni, párszor lehivott hozzájuk, elvoltunk. Pár nappal hogy eloszor lementem hozzá, szerelmet vallodtam neki (nem facebook-on meg stb hanem személyesen). (A lány állítasa szerint ő nagyon kedvel engem, mas vagyok neki mint a többi fiú, különlegesebb) viszont azt mondta, hogy nem akar nemet mondani, de igent sem. Ezutan mar csak facen tudtam vele beszelni, de nem sokaig. Kicsit összevesztünk és arra jutottunk hogy ne is beszeljunk.Nagyon hianyzott... De nem irhattam rá, mert ugye ő nem akart velem beszélni.

Egy hét után rámírt hogy miújsag, stb (boldog voltam), utánna szóba hozta hogy hiányzok neki, és szeretné hogy lemenjek hozzá. (Még boldogabb voltam) lementem, nagyon jól elvoltunk, megtörtént az első csók, de utanna leült elém, és azt mondta hogy ő nem szerelmes, es nem akar semmit (egyszerűen nemtudtam ezt hova tenni, nagyon fájt!). Persze ezután nem beszéltünk megint... Annyira hozzá kötődtem hogy nem birtam ki nelküle, estenkent direkt arra motoroztam, nemtudtam mit csinálni. Megláttam azt a buszmegállót ahonnan minden reggel megy iskolaba, es jött az ötlet: egyik este ráfestettem annak a dalnak a szövegét, amit mindig hallgattunk (byalex-még mindig). Nagyon meglepődött amikor meglatta, egyből tudta hogy én voltam, és rámírt hogy ez nagyon aranyos stb

Megint beszélgettunk sokat, de mintha kezdene megunni, értéktelennek tekint, nem vesz komolyan hogy én szeretem őt. Mit tudnék csinálni, amivel láthatná hogy tényleg ő nekem az igazi?



2016. márc. 30. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!:) eloszor is ne ess kettsegbe.Velem is volt mar ilyen, es azt hiszem azzal a fiuval az volt a baj, hogy folyton azt ereztem, hogy ott van nekem es barmit megtenne.Egy ido utan idegesito volt.Tudom sokan azt mondjak a lanyok erezni akarjak, hogy kellenek, de van egy hatar ami utan megijedunk es erdektelenne valunk.Hagyj neki egy kis teret, ne add ilyen konnyen magad.Ahogy a fiukat sem erdeklik azok a lanyok akik konnyen kaphatoak, a lanyokat sem.Ne hagyd, hogy jatszadozzon veled.Mert most epp ezt csinalja,nem tudja eldonteni, hogy mit akar.Sajnos igazi nagy tanacsot nem adhatok, csak probaltam elmeselni a lany szemszogebol kicsit az en esetembol kiindulva, de remelem segit:)
2016. márc. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat és igen, ez segített.

És vegül össze jöttél a fiúval?

2016. márc. 30. 11:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!