Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én ezen nem tudok eligazodni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezen nem tudok eligazodni fiúk ezt kb így belegondolva nálatok mi?

Figyelt kérdés
én 13 éves vagyok és a szomszédom akivel elég jó barátságot ápolok kihívott egy edzésére, hogy utána menjünk bicózni, csakhogy nem azért hívott hanem mert elvileg haverjának tetszettem. Kimentem edzés végére és a csapat kettesben hagyott minket haverjával egyhamar. Jól elvoltunk ezután találkozgattunk is ölelés csók stb....és megkérdezte,hogy leszek e a barátnője én meg sajna nem vettem komolyan és nemet mondtam másnap összejött volt barátnőjével 14.jére. Szomszédom azt mondja h nem fog sokáig tartani én nem tudok ebbe dönteni,csak utána beszéltem a sráccal (miután pár napja már barátnője lett) és azt mondta,hogy velem szeretne lenni,de barátnőjét nem hagyja cserben és nem csalja meg,de leszünk még mi együtt ezután meg átkarolt és megpuszilt akkor most ezt komolyan gondolta vagy nem?

2016. ápr. 28. 22:40
 1/3 K. Isti ***** válasza:
Utolsó kérdésedre a válasz igen, de ahogy ezt elmondtad a fiúról az jött le, hogy nem valami hűséges srác.
2016. ápr. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő komolyan gondolta, igen. De nem igazán szép, hogy összejött egy másik lánnyal, miközben téged szeret. Beszélj vele, hogy te, hogy érzel. Te szereted őt?
2016. ápr. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Feltekennye akar tenni
2016. ápr. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!