Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem bírok eligazodni a páromon!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírok eligazodni a páromon!?

Figyelt kérdés

Már 5 éve vagyunk együtt.Mindig is azt mondta,hogy gyereket akar ő 32 éves én 26.

Én mondtam neki anno,hogy még nem szeretnék,mert már a kapcsolatunk elején is emlitette párszor.

A véleményem az,hogy amíg nem érzem,hogy szeretnék babát és legalább az alap dolgok nincsenek meg addig még várni szeretnék.

Mondtam neki,hogy ha ezt nem tudja elfogadni akkor szakitsunk,mert azt sem szeretem volna,hogy nem egy az elképzelésünk baba ügyben.De mintha elfogadta volna.Viszont van hogy felemlegetti,hogy ő már gyereket akar stb,ezzel az a problémám,hogy viszont tenni semmit nem tesz érte! Egyszer,eljátszottam a gondolatal és beszéltem neki,hogy vajon milyen lenne ha lenne babánk( de szinte semmi hozzáfűzni valója nem volt)Ő sosem beszél ikyenekről( Maximum annyit,hogy jó lenne egy gyerek) de ennyi..nem mesél arról,hogy miért?

( Ezt úgy értem,hogy ha én annyira szeretnék,akkor megpróbálnám meggyőzni a párom,hogy miért szeretném ha babánk lenne és megpróbálnám úgy alakitani,hogy lássa,hogy tényleg akarok)

De semmi..Kezdem úgy érezni,hogy lassan itt az idő,de eléggé kiábránditó,hogy ő csak anyit mond az egészre,hogy gyereket akar, mintha neki mindegy lenne. Elmondja,hogy akar és lesz ami lesz.

Ez másnál is így működik? Vagy velem van a baj?


2016. febr. 21. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy már úgy érzi, hogy benne van a korban, hogy ideje lenne családot alapítani.

Van a családban esetleg ismerősöknél kisbaba? Hogy viszonyul hozzájuk?

A párod mennyire szókimondó vagyis... mennyire tud beszélni az érzéseiről, stb.?

2016. febr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem igazán vannak olyan ismerőseink akiknél van baba.

Láttam már babázni egyszer,akkor elvolt vele,sőt a barátnőm szűlt,de én nem mertem megfogni a babát,de a párom magától mondta,hogy felemelheti-e? ( kis óvatos volt vele :-) )

Az utcán is elmosolyodik,ha egy kis gyerek,tegyük fel ráköszön,hogy csókolom ,stb)

Az igaz,hogy az érzéseit nem igazán tudja kimutattni csak ha màr megemlitem neki :-) :-)

Ahogy,írok úgy kezdem kapirgálni a dolgokat.

2016. febr. 21. 21:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak nem tudja kimutatni, hogy mennyire vágyik egy babára.:)

Ha terhes lennél, illetve megszületne a kicsi, lehet, hogy utána kicsit ő is megváltozna... hiszen egy picúr nagy változást jelent.:)

2016. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyan nő vagyok de nekem ebből az 1 kijelentésből is lejön az, hogy komolyan vesz téged, mert te vagy az, akit a gyermeke anyjának szeretne. Alapból mindenki a legjobbat szeretné a gyermekének és téged lát annak. Pluszban az is benne van, hogy biztosan hosszú távra tervez. Az, hogy nem a szavak embere megesik így csak a tetteit nézd és azt se kritikus szemmel, hogy te mit csinálnál a helyében, mert ő más, mint te.
2016. febr. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!