Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha magamba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha magamba vagyok fordulva ez miatt? 👇15/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akibe nagyon beleszerettem..(vidékiek vagyunk) Már fél éve oda vagyok érte.. Ő nem ismer..csak 1-2szer látatott ,akkor is a szemembe nézett..

De félek megpróbálni a dolgot,mert nem akarom,hogy elutasítson,mert még jobban magamba fordulnék..Attól is félek,hogy mivan ,ha van barátnője?! Az is nagyon összetörne..Egyébként báttyám,uncsitesómék haverja...

Vagyis attól félek,hogy nem kellek neki..

És emiatt rossz kedvem van egésznap..nem érdekel senki és semmi..csak ő jár a fejemben egésznap..



2016. ápr. 29. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Figyelj, ha nem próbálod meg, akkor nem lesz semmi. :) Próbáld meg, hátha, ha nem, akkor meg ne csüggedj, lesz másik srác.


Egyébként, hogy nézel ki? Ha szép vagy tuti siker.

2016. ápr. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Muszáj megpróbálnod ,mert különben esélytelen a dolog
2016. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Már elején érdekes a dolog:

"Van egy srác akibe nagyon beleszerettem"

"Már fél éve oda vagyok érte"

"Ő nem ismer..csak 1-2szer látatott"

Igazából TE SEM ISMERED! Nem volt kontaktus köztetek, nem beszélgettél vele. Nem volt semmilyen érintkezés köztetek.

ÍGY HOGY SZERETHETED?!?!?!?!?!?!

Neked pszichológus kéne!!!!!

2016. ápr. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jajjjj most ezt ,hogy mondjam...Beszéltem vele..az nem lényeg,hogy ,hogy ..de a lényeg ,hogy beszéltem vele...
2016. ápr. 29. 09:39
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Tényleg elég furi, szerintem nem lehetsz szerelmes olyan emberbe, akit nem is ismersz.

Szerintem csak nagyon tetszik neked, de majd pár év múlva te is látni fogod, hogy ez nem is igazi szerelem:)

Nincs ezzel egyébként semmi baj, 15 évesen ez teljesen normális.


De ha esz a fene utána, akkor írj rá facebookon v személyesen kezdeményezz beszélgetést, s látni fogod, hogy hogyan reagál. Lehet nem is hozza azt, amit elképzelsz róla...

2016. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, bocs, de ha nem próbálod meg, akkor sosem fogtok járni, ha megpróbálod, akkor meg vagy fogtok, vagy sem.

Lényegesen jobbak az esélyeid, ha megpróbálod. Ha elutasít, nem hinném, hogy jobban magadba fordulsz majd, tudni fogod, mi az ábra, és tovább tudsz majd lépni.

2016. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Lépj vele kapcsolatba.
2016. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha elutasít, akkor legalább túl tudsz lépni rajta. Egyébként is, hidd el, a srácok olyanok mint a metró! Ha az egyik elmegy 5 perc múlva jön a következő:D tuti hallottad már:D de szerintem mindenképp érdemes megpróbálnod, csak ne most, várj egy kicsit, ismers meg, ne pont akkor hívd el, amikor a legjobban izgulsz, mert mi fiúk látjuk ám azt:D és ő is pontosan ugyanolyan ember mint te. Nem különb nálad, sőt senki másnál sem.


Kitartást, és sok sikert:)

2016. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elöször beszélgess vele facebookon és mérd fel hogy tényleg tetszik e.aztán amikor már sokat beszélgetettek meg tudod kérdezni hogy találkozna e veled meg ilyesmi a facebook és az internet csodakra képes és hogy emiatt be vagy fordulva hát az viszonylag normális én is sokág bevoltam amikor szakítottam a barátommal
2016. ápr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!