Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ez így nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez így nagyon rossz. Többi lent👇

Figyelt kérdés
A baratommal lefekudtunk, amit egyikonk sem bant meg, de miutan szakitottunk allandoan ezzel szekal, hogy milyen volt velem, meg, hogy massal biztos jobb lesz. O fiatalabb nem 2evvel es megis. Egyebkent jo a kapcsolatom vele, baratok vagyunk, de en meg mindig szeretem, ő viszont nem. Mit tegyek, hogy beken hagyjon, es hogy elfelejtsem? 13/L

2016. ápr. 24. 14:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"A baratommal lefekudtunk"

13 évesen?

és ő meg "fiatalabb nem 2evvel" tehát 11 éves?

2016. ápr. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez nagyon beteg b*zdmeg...13 évesen már lefeküdni is egy sokkoló dolog számomra, dehogy 11 a másik...x'D azt hogyan??????!!! mi a pic*a 17 cm-es a 11 éves kölyöknek vagy mi a fas?!
2016. ápr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem ilyenekre gondoltam. Szerettuk egymast.
2016. ápr. 24. 14:45
 4/12 anonim ***** válasza:
Valos
2016. ápr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Ez eleg vicces volt:DDD
2016. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Remélem csak poénból írtad ki és kamu. xD
2016. ápr. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ház ez elég szär vicc...
2016. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Istenem, kérlek mondd, hogy ez kamukérdés.
2016. ápr. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hallod. Privibe ird már le hogy sikerült ilyen kicsi lètedre ilyet csinálni... ._. (De most komolyan. Nem tudom elkèpzelni. ) .____.
2016. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez most teljesen komoly?

11 évesen b**szni?

Hova jutunk még komolyan?

Még nem is menstruálsz de már nem vagy szűz. Oh istenem...

És a szüleid ehhez mit szólnak?

Meg egyáltalán gumivan csináltátok? Mert ha nem akkor mi lett volna ha lesz egy gyereked. Tesók lehetnétek! Ha pedig avval csináltátok akkor a szüleid biztos tudják. Kérlek írd le nekem hogy volt ez. Ha pedig nem tudják akkor mi f****sz? Bemész a boltba oszt veszel egy adag kotont?

Kérlek ne csinálj ilyet mert ez szörnyű.

2016. ápr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!