Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jo urugyek vannak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jo urugyek vannak? Probalkozzak?

Figyelt kérdés
Van egy ikerpár es hat nagyon hasonlítanak, szinte csak a cipojukrol lehet megkülönböztetni oket nevezzük az egyiket e-nek a másikat meg a-nak, nos az egyik nagyon bejön nevezzük e-nek E askjan egyik válaszában azt mondta, hogy nem akar barátnőt minimum egy évig! Próbálkoztak? Ha igen, hogy!? Élőben lehetetlen megkulonbozeteni oket! Valamit kérdezzek a matek vizsgával kapcsolatban snapen? Segítsetek legyszi! Néha néha összeszokott találkozni a tekintetunk. Nem tudom jelent e valamit!

2016. ápr. 29. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Derítsd ki miért nem akar barátot. Aztán ez alapján mérlegeld a helyzetedet. Ha csalódott egy korábbi barátjában akkor bizonyítsd be neki, hogy igenis vannak úriemberek.

Lehet egy kérdésem? Mennyire ismeritek egymást? Az volt a maximum eddig, hogy szemkontaktus fél pillanatig? Mert akkor ne hívd el randira, még ne. Ismerkedj meg vele! Képzeld magad a helyzetébe. Neked nem lenne fura, hogyha egy vadidegen odajönne hozzád és elhívna randira?


Ha már jóban vagytok és megoldottad a problémát azzal, hogy nem akar barátot utána elhívhatod randizni. A lényeg, hogy ne pánikolj az ask-os válasza miatt. Inkább próbáld meg megoldani a szituációt.

2016. ápr. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsi bocsi lehet rosszul fogalmaztam, de lány vagyok ő meg fiú, de koszi a választ! Amugy volt mar olyan is hogy köszönt meg minden, de akkor is csoportba voltunk..utanna nem köszönt mar...de amugy mais végig mentem a folyosón es le nem vette rólam a tekintetet.
2016. ápr. 29. 23:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs, én olvastam félre a barátnőt. Szerintem, ettől függetlenül ne hívd el randira addig amíg legalább egy kicsit nem ismered. Próbálj meg a közelébe kerülni. Egyszer matekon valahogy ülj mellé, beszélgessetek és ha úgy érzed, hogy itt az idő csak akkor hívd el.


Amúgy az, hogy csak a fiúk hívhatnak el lányokat randira, ez az évszázad legnagyobb hülyesége. Ha úgy érzed, hogy elég jóban vagytok bátran léphetsz te is nem kell megvárnod amíg ő felfogja a szituációt fontosságát.

2016. ápr. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!😘
2016. ápr. 30. 09:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Valaki meg kérlek segítsen nem bírom annyira hiányzik, ha nem látom tudom, tudom mai fiatalok, de bejeloltem snap en es csak olyan képeket küld amit mystoryba is kirak. Küldjék neki vissza valami képet? Milyet? Nem tudom mi van velem ilyen meg nem volt most ez így nagyon fura egy hete meg simán észre se vettem a folyosón de fuu lehet ilyet, hogy egyik napról a másikra puff!?
2016. máj. 4. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!