Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Nagyon padlón vagyok miatta?! 15/L

Figyelt kérdés

Fél éve nagyon tetszik egy srác..De ő nem is ismer..Facebookon nem akartam ismerkedni,mert az nem az én stílusom..

Pedig ott találtam rá...Nézegettem a képeit és nagyon megtetszett külsőre is..megláttam,hogy motorozik,mint én *-*Megnéztem a képei alatt a commenteket és a szövege nagyon hasonlít az enyémre.. :D Azt gondoltam ,hogy ilyen nincs..:D

És ez féléve így ment ..nem tudom,hogy szerelmes vagyok e,mert nem is tudok más srácra nézni,vele fekszem vele kelek,rá gondolok egésznap..

Egyébként közös az ismertségi körünk..

Hogy miért nem tettem semmit?! Mert féltem,hogy elutasít...

Volt egy csaj akivel commentelgettek hülyeségeket egymás képei alatt..

Azt gondoltam csak barátok..Ez már félével ezelőtt is így volt..meg öregebbnek is néz ki nála a csaj ezért gondoltam,hogy csak barátok..

De tegnap mikor felmentem instára egy csókolózós kép fogadott...amit félórára rá le is vett..Nagyon rosszul esett ...bárcsak ne láttam volna ...Nagyon padlón vagyok miatta..most nem tudom mit csináljak?!



2016. máj. 1. 07:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne éld bele magad jesszusom!

Megláttad a profilját és fél éve "szerelmes" vagy belé? Egyßtalán hogy lehetsz belé szerelmes ha nem is ismer. A szerelem akkor szerelem ha oda vissza van, kölcsönös.


Mindenesetre ne kínozd tovább magad és írj rá, vagy kérd meg barátaid h mutassanak be neki

2016. máj. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam ,hogy szerelmes vagyok belé..,hanem azt,hogy nem tudom mit érzek..De,ha van barátnője és szereti? Én csak egy kis felesleges senki vagyok..
2016. máj. 1. 08:06
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szerelmes voltam anno Michael Jacksonba, de amióta megcsalt azzal a sok kisgyerekkel, azóta nagyon utálom:D
2016. máj. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ő nem Michel Jakson :D
2016. máj. 1. 08:18
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as Te nem vagy normális. :D
2016. máj. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bejön külsőre, motorozik /vagy csak egy kép erejéig :D/ és hasonlít a "szövege". Ezek alapján nem vagy szerelmes.
2016. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon beleéled magad, már-már olyan olvasni a szövegedet, mintha együtt lennétek. Nem tudom, hogy ez szerelem, vagy rajongás, de fontos neked. Körülötte jár az eszed fél éve. Ha nem adsz neki jeleket sem, nem írsz rá, nem mosolyogsz rá, nem szemezel vele, ilyesmik, akkor ebből valószínűleg nem lesz semmi. Bár ha fél éve nem keltetted még fel az érdeklődését, akkor nem tudom mennyire lehet kölcsönös ez a dolog kettőtök között. Azért egy próbát megérne szerintem. Aztán ha nem, akkor puff na. Pár nap alatt kihevered, hogy oké, rendben van, nem kell fél évet megint elpazaroljak az életemből, mert nem tetszem a srácnak, ennyi. Ne nehezítsd meg a saját dolgot.
2016. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem is írj rá, mindenképpen ez a legjobb megoldás. És értesíts minket ha lesz valami;)
2016. máj. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!