Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnak kiszeretni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnak kiszeretni egy fiubol? Fontos! Mar masfel eve odavagyok erte es neha elkapom magam miatta sirni!

Figyelt kérdés

Az egesz ugy kezdodott, hogy tavaly mikor meglattam mar akkor nagyon megtetszett a kulseje es tudtam, hogy "lesz koztunk valami."... igazabol rola annyit kell tudni, hogy "womanizer" azaz minden lannyal osszejon minden csajt lesmarol stb...

Utana osszejott egy lannyal aki nala egy evvel kisebb volt, nagyon orultem nekik tenyleg, nagyon aranyos voltak!

Ez igy volt az ev vegeig.Ugyanis egyszer ramirt, utana tobbszor is beszeltunk.A csajjal olyan volt a kapcsolata, hogy allandoan szakitottak, de ra 1 napra megint osszejottek...

Egyre jobban megtetszett, egyre tobbet beszeltunk. A suliba is mindig figyelt, koszont, mosolyogott.Beleszerettem a mosolyaba, a szemebe, a testebe...

Ugye ez a fiu minden csajnak bemeselte, hogy szereti stb. Nekem is. Ez egy napig volt, mikor megakart csokolni es cukisagokat mondott (mindent fbn!), masnap nem jott suliba, aztan talalkoztunk reggel, de nem alltam le. Nem akartam az a szanalmas lany lenni akit megcsokol! Persze, megbantam... Na, es abba az idobe volt egy nagyon jo fiu baratom, aki mellettem allt, felviditott, akkor is mellettem allt mikor megtudta hogy vagom magam !

De az a cink, hogy ez a fiu belem szeretett, de en nem tudok tobbet erezni mint "tetszes" mert en azt a fiut szeretem aki kihasznalt, es miatta sirtam a suliba es otthon csomoszor, mar annyit hogy neha sirni sem tudok, nem tudom kisirni magam.Lehetetlen.O most elkoltozott, nemis beszeltunk mar majdnem egy eve, de neha meg mindig miatta "sirok".

Es a masik fiut pedig nem szeretnem megbantani, nem tudom neki mondani hogy szeretem mert NEM !

Hogyan szerethetek ki belole?:(


2015. nov. 25. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nemsokkal ezelőtti kérdés: "srácok mi lett veletek?".. EZ!! Kajak nagyon nincs magabiztossága ennek az országnak, ha csak a fájdalmat szeretik, nem merik felvállalni azt amit tényleg élveznek.. És akkor utána van a csodálkozás, hogy nincs rendes srác, mindenki csak kihasználni akarja a lányokat.. Hát persze ha csak az olyanoknak kellenek a lányok.. Egyébként meg hagyd a p*csába, az a csávó élvezni akarja az életet, amit ő így tesz meg, sose lesz tiéd a csávó.. Neki biztos nem az ilyen típusú lányok kellenek, akik problémásak.. Másik srácnak meg legyen annyi gerinced hogy elmondod, hogy ne hajtson már, itt nem neked kell kiszeretned valakiből, hanem valakinek belőled. Mondd meg neki, hogy mi a szitu, kiheveri majd.
2015. nov. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

19:18 koszi a valaszod:)..amugy az a pasi egyaltalan nem hajt ram, de tenleg rendes pasi, de nem tudok nala tobbet erezni, es azert nem akarom elmondani neki, hogy a masikat szeretem, mert alapbol nincsenek joba..

de koszi a valaszt :)

2015. nov. 26. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!