Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem, most viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, most viszont megváltozott, érdekel minden vélemény, szerinted?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy a csaj szakított velem, de szó szerint lelki társak lehettünk volna. Mindig ugyan az jutott az eszünkbe. A lány viszont nagyon önző. Nem jellemző rá hogy pasizik, tényleg így van! De, a szakításunk után 2 héttel később összejött egy másik sráccal. Más előtt amikor még együtt voltunk sírt, azt mondta hogy ilyen embert soha többet nem fog találni. Az a helyzet hogy most így 1 hónap után látott ő engem. De csak távolról, és mosolygott. Azt mondta az egyik barátnőjének hogy úgy dobog a szíve. Most ezt mire véljem? Én vagyok hülye hogy nem értem? Mit képzel, szakít velem és mosolyog? Amúgy a lánynak ezen a napon nem volt olyan jó kedve, de amikor szóba jöttem egyből jó kedve lett. Ja, és volt rólam egy kép a pénztárcájában is, amit oda akart adni valaki másnak de azt mondta hogy inkább mégsem fogja odaadni neki. Most ez mi már? Valaki, istenem hát napok óta gondolkodok ezen.

#fiú #lány #szerelem #prostituált #szeretet #mitképzel #mégmostissajnos
2015. aug. 7. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Kulcsszavak: prostituált. Grat. Amúgy a kérdésedre válaszolva. Nem hiszem hogy még mindig úgy érezne irántad. Ő szakított. Még biztos szeret és táplál feléd érzéseket de már valószínűleg nem úgy. Engedd el. Felejts el. Aztán keress mást
2015. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak egy újabb másodgenerációs kislány, aki qrvára nem tudja mit akar, kinyílt a bukszája... élvezi hogy szállnak rá a legyek. Te sajnos a rossz végén állsz a bránernek.


Javaslatom annyi, keresd fel a csajt, és mondd meg neki, hogy most mi a bré van, szórakozik vagy komolyan visszajönne. Csak határozottan.

Ha azt mondja hogy nem, vagy nem tudja, hebeg habog - akkor köszönés nélkül otthagyod és megmondod neki többé nem beszéltek. Kitörlöd minden elérhetőségét.


Ha keresni fog valaha, akkor tényleg visszajönne...Ha pedig nem akkor meg úgy is mindegy, csak magadat gyilkolod vele...

2015. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szórakozik. Felejtsd el, ne agyalogj rajta. Nem kellettél, odébb rakott, feltehetően a másik srác miatt, nem jött össze, vagy nem kap anyit mint amire számított, szóval rájött, hogy jó madár voltál mégis.


Említésre sem méltó.


Ha meg nagyon dobog a szíve, menjen el EKG-ra.

2015. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Imponál neki, hogy nyomulsz rá és szerelmes vagy belé. Csak ezért csinálja, jól esik neki. Ilyenkor valószínűleg gyönyörűnek és egyedinek érzi magát. Azért ad jeleket magáról, hogy tegyél lépéseket felé. Természetesen, ha megkérded hogy őszinte-e? Akkor igennel fog válaszolni. Nem azért dobott ki és jött össze két hét után az első sráccal aki a nyomába került, mert annyira szeret. Ha meg újra járna veled, akkor mi a garancia arra, hogy nem dob ki újra ezek után?

Ha nem akarod megszívatni magadat, akkor koptasd le magadról egy életre és keress egy normális lányt. Rövid az élet ahhoz, hogy egy önimádó egoista lány után loholj és az Ő hülyeségeit kövesd (10 éve gimi elején velem is történt hasonló, ezért mondom tapasztalatból.)

2015. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, én nem is akarok foglalkozni ezzel a dologgal.

De számomra nem világos hogy miért mosolyog és miért őrzi a képemet, főleg ha van másik barátja.

Valahogy nem tudom elképzelni azt sem hogy még érez valamit, talán szórakozik de nem értem, ez most ilyen sajnos.

Köszönöm!

2015. aug. 8. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!