Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baratsagbol szerelem, szerelem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benjiro Hungaria kérdése:

Baratsagbol szerelem, szerelemböl meg csak szomorusag?

Figyelt kérdés
(15/fiu) Nem nagyon vannak barataim, de van egy, komoly baratom, egy lany, akivel azert talaltunk egymasra, mert ö nem olyan mint a többi, hanem mint pl en, kicsit visszahuzodo, de ö nem is az igazan, hanem felenk... Ö nem olyan, mint a legtöbb szelfizö hülye liba a facebookon, nem. Öt ez nem erdekli, ö ebböl mar "kinött" ugymond.Na mindegy,A LENYEG: Mar több mint 2 eve baratok vagyunk. De ahogy az idö megy,ugy egyre közelebb kerültünk egymashoz (ö is 15), sokszor egymas szemebe nezünk ilyen 5 meter tavolsagbol, olyankor mind ketten eszre vesszük, hogy egymast igazabol mar többre ertekeljük egy baratnal, de ezt egyikönk se mondja. Az törtent tegnap este, hogy atjött hozzank, mret a szülei elutaztak valahova nem tudom, es az en szüleim is elmentek, mert ök meg moziba mentek, vagy direkt magunra akartak hagyni ki tudja :). Este a lannyal föztünk a konyhaban, közbe meg ment a zene hangosan, es tökre ugy viselkedtünk mintha be lettünk volna rugva pedig nem ittunk semmit, es egyszer csak lassan odajön hozzam, közelitett en meg azt sem tudtam, hogy milyen arcot vagjak, es lassan lesmarolt:), de kb vagy 2 percen keresztül csak ez volt, aztan nem tudtam mit mondjak vagy mit csinaljak... De ledermedtem... Ö meg... Ö is :) A baj csak az, hogy a szüleim velem együtt ki akarnak költözni nemetorszagba, mert jo munkat kaptak.. Hogan tartsuk a kapcsolatot:´(

2016. máj. 1. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:
sehogy, örülj hogy elmehetsz magyarországról
2016. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi régen hasonló helyzetben voltunk a párommal, annyi különbséggel, hogy interneten ismertük meg egymást, és a kapcsolatot is csak ott tartottuk. Ráadásul öt évvel fiatalabb nálam. Ők is ki akartak költözni külföldre, így nem is nagyon akartuk közelebbről megismerni egymást, mégis elkezdtünk találkozgatni, és egymásba szerettünk. Akkor én 19 voltam ő 14. Senki nem hitt a kapcsolatunkban, de mi kitartottunk egymás mellett. Azóta eltelt 7 év. Együtt élünk. A kapcsolatunk harmonikus és boldog. Nemrég kérte meg a kezem. :)

Egyáltalán nem bánta meg hogy Magyarországon maradt.


Számomra ez a legfontosabb a világon, és inkább nyomorgok a szerelmemmel egy szar országba, minthogy gazdag legyek külföldön, de egyedül.


Neked kell eldöntened hogy számodra mi a fontos.


De tudd, ha kimész külföldre nem lesz ebből a kapcsolatból semmi.


Nem mondom azt hogy kizárt, hogy együtt maradtok, mert a mi kapcsolatunk sem átlagos, de ennyi évesen szerintem nem bírnátok ki a távkapcsolatot.


Viszont ha nagyon akarsz az országba maradhatsz. 16 évesen már eldöntheted te, hogy hol akarsz lakni. A szüleid beleegyezése sem kell hozzá. A párom is ennyi évesen költözött hozzánk, és egyáltalán senki sem kérdezte meg hogy ebbe amúgy a szülei beleegyeztek-e.


Utána is olvastam ennek, és elvileg, ha a szülei a gyámhatósággal akarták volna visszavitetni, akkor sem lett volna olyan könnyű dolguk, mert a párom hivatkozhatott volna arra, hogy ebben a városban tanul, és jó környezetben lakik, így törvényesen él nálunk.


Szóval rajtad múlik, hogy kimész-e a családoddal, vagy a lánnyal maradsz, de ha elmész, ne számíts rá, hogy működni fog a dolog.

2016. máj. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!