Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet barátságból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet barátságból késöbb szerelem úgy hogy az elején még csak az egyik fél szerelmes?

Figyelt kérdés

2016. márc. 4. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Én is próbálkozom vele.
2016. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Általában barátságból alakul ki a párkapcsolat.
2016. márc. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Az első válaszolónak: Sok sikert.
2016. márc. 4. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
remélem lehet, mert én is ilyen helyzetben vagyok :) próbáljátok minél jobban elmélyíteni a barátságot!
2016. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Neked is sok sikert
2016. márc. 4. 20:01
 6/9 anonim válasza:
Szerintem lehet. Ki tudja, hogy mikor fog rád úgy nézni az illető... ;)
2016. márc. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 10x válasza:
Igen lehet nekem ossze jott hogy baratsagbol vittem at a szerelmet de ovatosnak kell lenni ezzel is mert sokkat lehet rajta bukni is.
2016. ápr. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tibi2002 válasza:
Persze hogy lehet! Jelenleg is probalok bevagodni egy Brigi nevu lanynal. Az esetek 90%-ban baratsagbol lesz parkapcsolat. Ha te is egy ilyen szituacio miatt irtad ezt a kerdest mint az enyem, akkor sok szerencset!
2016. júl. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lehet de a vége szomorú legalábbis nálam igen 3 évig legjobb barátok voltunk 3 napot jártunk de abban a 3 napban nem is találkoztunk meg semmi... na és a 3nap után minden tönkrement azóta nem is beszélgetünk de igazából nem is érdekel túl léptem mert nekem eddig soha sem volt szerencsém a fiúkkal😕
2016. dec. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!