Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha ugyanaz a fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha ugyanaz a fiú tetszik mint a legjobb barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Igazábol az a baj, hogy sejti a barátnőm, hogy tetszik a srac. De én nagyon tagadom. Az megjobban zavarja, hogy bezselek vele és, hogy a srácnak én jövök be. Par hónappal ezelőtt eljátszották ugyanezt es nagyon csúnyán ossze vesztünk. Tudnátok segiteni, hogy megmondjam-e neki vagy mit csinaljak?

2016. máj. 1. 15:44
 1/8 anonim válasza:
Azé aki előbb meglátta, vagy akit a srác választ, mi így csináltuk barátnőmmel, és mégis kibírta a barátságunk.
2016. máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Köze nincs hozzá, hogy neked ki tetszik.

Ha te jössz be a srácnak és neked is tetszik akkor mit érdekel mit gondol barátnőd? Ha ezért megharagszik akkor nem is méltó rá, hogy a barátod legyen.

2016. máj. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek tetszett elobb de a srácnak én jövök be. Nem szeretném megsérteni mert a legjobb baratánőm. De olyan rossz amikor a srácról beszel es en nem mondhatom igen szerintem is tök helyes meg minden, mert akkor leesik neki, hogy bejön..
2016. máj. 1. 15:58
 4/8 anonim ***** válasza:
ha ezen megsértodik, hogy a fiú téged választ, akkor hagyd a francba. az ilyen nem barátnő... :/
2016. máj. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát.. Te tudod ér e ennyit a barátságotok.
2016. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak már olyan sok mindben átmentünk együtt, hogy nem egy fiú miatt szerrtnék összeveszni vele.. :/
2016. máj. 1. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki! Végül is,ha igazi barátnő, és tényleg bejössz a srácnak,akkor örülnie kell a boldogságodnak.Ha nem teszi,nem igazi barátnő.
2016. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hat mar colt ilyen es fe évig nem szoltunk egymáshoz :/ úgyhogy nem nagyon merem elmondani neki
2016. máj. 1. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!