Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barátnőmnek is tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barátnőmnek is tetszik és nekem is?

Figyelt kérdés

Jártam egy fiúval még novemberben de kb 1honapig tartott.Nem volt komoly,el is rontottunk benne dolgokat és nem beszéltük meg,de igazábol az derült ki hogy egyikünk se érzett nagyon semmit.

Elég bonyolult ez a része de nemis lényeg.

Azóta már jó pár hónap eltelt,nem beszélgettünk,találkozni is csak így látásból.

Kiderült azóta nem rég,hogy az egyik barátnőmnek tetszik ő,de a fiúnak nem tetszik ő szóval tényleg csak barátok.

Van egy másik barátnőm,aki egyben a legjobb barátnőm is.Na neki is tetszik a fiú eléggé.Beszélgetnek azthiszem mindennap

Néha előjön bennem az amikor egyutt voltam a fiúval és igazából hiányzik.Lehet tetszik is.Eddig nem gondoltam volna,nem hiányzott,rá se gondoltam semmi nem volt de amióta így hallok róla visszajöttek ezek és nemtudom mit kéne csinálnom...

Mondjam el a barátnőmnek?!

A fiúval úgyse jönnék össze..

De akkor mi legyen?


2016. ápr. 30. 20:42
 1/2 Deniel9 ***** válasza:
Szerintem felejtsd el a fiút , ha nem voltatok egymásba szerelmesek kár lenne kísérteni a sorsod. És én láttam már ilyen dolgok miatt barátnős kapcsolatok tönkremenetelét. És egy ilyen genetikai hulladék fiú nem annyit hogy egy barátnőt elveszíts ilyen kis hülyeségek miatt. :) 16/F
2016. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jaaajj koszonommm
2016. ápr. 30. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!