Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nincs bátorságom megszólítani...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs bátorságom megszólítani aki tetszik. Mit tegyek? Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem a facebookon kéne, de nem nagyon van bátorságom hozzá, hogy élőben megszólítsam, meg aztán mindig a barátnőivel van, és félek, hogy kiröhögnek. Egyébként sokszor veszem észre, hogy néz felém, de lehet, hogy rosszul látom. Kérlek segítsetek. Nagyon magányos vagyok. 19/f
2016. máj. 1. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak egy tanácsom van: nézz itt körbe gyakorin, kismillió ilyen kérdés van. Válogass
2016. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá. Ha 19 éves vagy akkor a csaj is minimum 17 kéne legyen, ők már érettek. Nem leszel kiröhögve.
2016. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 EbolásGumikacsa válasza:
81%

"Sokszor veszed észre, hogy néz feléd"? Na várjál, beszéltél te már valaha egy szót is? Ha nem akkor miért akarod elhívni randira? Minden egyes rohadt ember ezt akarja csinálni ezen az oldalon. Elhívni egy csajt randira mert jó a segge, jó a melle, aranyos, isten tudja miért, DE még egyikük sem beszélt a kiválasztottjával.


Ha el akarod hívni randira akkor légy oly szíves és beszélj vele. Ismerd meg, jöjj rá, hogy képes lennél-e járni azzal a személlyel aki tetszik (Remélem, hogy nem csak egy éjszakára kell).


Ha erre rájöttél és továbbra is szeretnél vele összejönni akár be is bizonyíthatod neki, hogy király srác vagy. Légy kedves, humoros, magabiztos. Amennyiben a humor nálad egyet jelent egy szaftos, fingós viccel mondj le arról, hogy barátnőd lesz a következő néhány évben.


Miután már úgy érzed, hogy itt az ideje akkor nyugodtan elhívhatod randira. De könyörgöm ne hívd el és ne vallj neki szerelmet úgy, hogy még a nevedet sem tuja!

2016. máj. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egy szóval nem mondtam azt, hogy beszélgetés nélkül akarom elhívni randira. Nem tudom, hol látod ezt.
2016. máj. 1. 23:33
 5/7 EbolásGumikacsa válasza:

Az egész úgy hangzott mintha életedben eddig kétszer háromszor beszéltél volna vele és azért is félnél tőle mert teljesen új ember akivel eddig alig beszéltél. Lehet, hogy tévedtem de amit kiemeltem mondatból abból különösen ez jött le. Mintha egyszer észrevett volna és rögtön úgy éreznéd, hogy tetszel neki. Ha jóban vagytok akkor meg nem meglepő, hogy rád nézett.

Erre mondtam, hogy így nincs értelme elhívni randira, legalábbis most még nincs.

2016. máj. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Elsőnek megismerni szeretném, nem elhívni rögtön randira, és nem egy éjszakára kell.
2016. máj. 1. 23:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor kezdd a beszélhetèst egy szimpla "szia"val
2016. máj. 2. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!