Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Adnátok pár tanácsot? Van egy...

Adnátok pár tanácsot? Van egy lány, aki nagyon tetszik, de csak barátok vagyunk. Én nem merem megszólítani és nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha barátok vagytok nyugodtan megszólíthatod

Sztem ne támad le azzal hogy mit érez

Beszélgess vele és abból úgyis érzed majd hogy hogy viszonyul hozzád

Vagy ha előben úgy érzed nem menne akkor először facen írj

2015. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kosz a választ, majdnem minden nap írok vele facen, de ha talalkozok vele, nem tudom hogy miről beszélgessek, vagy mit csinaljak..

hogy hivjam el őt mondjuk moziba vagy ilyesmi

2015. máj. 3. 13:36
 3/8 anonim válasza:
Ne halaszd el a lehetōsèget! :) (mivel àltalàban a fiúktòl vàrjàk, hogy ōk lèpjenek elōször) vajon mièrt beszèlget veled minden nap! Gondolj csak bele... Ha elèg erōs vagy, akkor hìvd el moziba szemèlyesen, Vagy fb-n ha neked ìgy jobb! Ha nem teszel semmit, akkor nem fog törtènni semmi!
2015. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

ha facen tudtok minden nap beszélni akkor élőben is menne :)

ha nem mered élőben szerintem is nyugodtan elhívhatod facen is :)

2015. máj. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Javala válasza:
Vall ne neki!
2015. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Javala válasza:
Bocs be
2015. máj. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Javala válasza:

Én mindig interneten irok ilyesmi dolgokat a fiuknak, lányoknak... sztem ott könnyebb mint élőben! Amugy azt is csinálhatod hogy ennyit irsz neki élőben. Egy papírra: hello...név... gyere el az alleba (példa) 14:00kor. A yogos elott várj. Koszi elore! is: Mr.X


A neved semmiképp se add meg!

2015. máj. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat, majd próbálkozom! ;)
2015. máj. 5. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!