Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan aggódik értem /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan aggódik értem / miattam a barátom és én ezt kezdem nehezen viselni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma 11 napja vagyunk együtt és ha nem írok neki vissza kb 30percig akkor elkezd minden lehetséges módon írni h aggódik mondott esetleg valamit amivel megbántott vagy mi van velem... Tudni kell rólam h van mikor nincs kedvem senkihez vagy más dolgom van nem írok vissza (elég sűrűn történik ez) de már most picit elegem van abból h ennyire aggódik tudom h azért teszi mert szeret de már mondtam neki h nincs semmi baj csak mást csinálok éppen de akkor is ugyan úgy ír... Mit tegyek h megnyugtassam? Mert én ezt hosszú távon nem fogom bírni pedig szeretem...

2016. máj. 2. 13:51
 1/2 anonim válasza:
100%
Túlságosan ragaszkodó, és nincs önbizalma. Két olyan tulajdonság, amivel normális kapcsolatot lehetetlen kialakítani.
2016. máj. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.


Mindenesetre ülj le vele és beszéljétek meg, hogy fogja egy kicsit vissza magát. Jelöld ki a határokat, kommunikáld az igényeid, hátha megérti, és visszafogja a dolgot.. Ne húzd sokáig ezt a beszélgetést, ne várd meg azt, hogy elkezdjen rettenetesen idegesíteni (mert ez csak idő kérdése), mert akkor az egész teljesen máshogy fog lezajlani.


Ha pedig ezen kiakad, megsértődik, hisztizik, nos, akkor pedig te is látni fogod, hogy nem kár egy ilyen kapcsolatért.

2016. máj. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!