Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha úgy érzem, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha úgy érzem, a barátom túlságosan biztosra veszi, hogy bármit tesz, szeretni fogom és úgy gondolja, kb akármit megtehet?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve járunk, a kapcsolat elején mindig keresett, sokat tett azért, hogy összejöjjünk. Viszont, miután megszerzett, kicsit visszavett ebből és már nem töri annyira magát. Sokszor van olyan, hogy azt mondja, hogy mindegy mit csinál, én úgyis szeretni fogom. Meg úgyse bírom ki, hogy ne beszéljek vele meg ilyenek. Tényleg úgy érzem, hogy készpénznek veszi a szeretetemet és bármit megenged magának. Azt is, hogy elhanyagoljon, mert én úgyse hagyom el. Mit tegyek, hogy ez változzon? Arra is gondoltam már, hogy kicsit megleckéztetem, hogy mondjuk féltékennyé teszem vagy ilyesmi, de a játszmázás nem az én stílusom. Ha ti voltatok ilyen helyzetben, hogy oldottátok meg? 21/L

2014. dec. 28. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk meglebegtetném előtte hogy drágám, ha így elhanyagolsz esélyes hogy dobni foglak.


Aztán meg ne ess bele abba a hibába kérdező hogy igazat adsz neki, és hagyod hogy "megszokásból" legyél már csak vele, mert te úgyis szeretni fogod... egyáltalán, ha már nem vagy szerelmes belé, minek jársz vele?

2014. dec. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem vagyok belé szerelmes? :D Én nagyon szeretem őt, és megszokásból nem fogok vele maradni. Csak nem szeretném, ha ezen bukna el a dolog, mert amúgy tényleg minden jó, csak ez az ami rossz.
2014. dec. 28. 21:36
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Velem is ez volt..bunkó is lett már a végére, azt hitte bármit megtehet, mert hagytam..

egyszer nem hagytam valamit, amitől hisztizett, végül ő dobott ki...

nyilván azért, mert úgy gondolta, hogy minden természetes, ami igazából rohadtul nem az, és abszurd..

Nagyon elfajultak a dolgok..és féltékenységből szakított..pedig még okot sem adtam rá.

2014. dec. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanígy volt.. Próbáltuk foltozni a kapcsolatot, de mi 2 év után, nem fél év..

Amikor szakítottam, akkor bezzeg tudott kedveskedni és minden szépet megígérni.

Utáltam mikor bármit megengedett magának. Simán hazaküldött egyszer, ő meg elment egy buliba. Hát kösz. Másnap meg eltörte a forgószékemet, annyit zabált rajta. Na, még aznap dobtam.

2014. dec. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!