Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Hagyjam vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam vagy próbáljam meg? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon-nagyon tetszik, de egy fiú közbe szól erőszakos DISZNÓ (dagadt) ,ha a lánnyal beszélek a fiú rögtön elkezd durvulni(Földhöz dob, szorongatja a nyakam), s végül elmegyek( mi jobbat tegyek?)

a lány Csak haverként szereti a srácot , engem meg nem tudom miként ... Volt olyan is hogy mellé ültem és közénk ült a dagi. Sokkal többet van vele mint velem. Egyszerűen nem tudok közeledni hozzám meg ő se hozzám ...

A Lány egyszerűen nem tudja elképzelni hogy a dagi belé van zúgva. Dagi meg nem mondja el neki...

Mit tegyek? Hagyjam vagy próbáljam meg(?) és mivel próbálkozzak?


2016. máj. 2. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg még iskolás vagy. De ha földhöz dob szorongatja a nyakad mi a halálért nem szólsz a tanárnak? Mellesleg semmi köze a "dagadt röfinek" ahhoz hogy ti mit csináltok, ha csak nem a testvére vagy a barátja. (De ez ugye a leírtak alapján elég nehezen hihető)

Ha nem próbálod meg, nem fogsz előrébb lenni semmivel. Ha nemet mond akkor találsz mást majd ennyi.

2016. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd el a láynt beszélni,úgy,hogy megkéred ne mondja meg annak a fiúnak.Aztán,ha elmegy,beszljétek meg,és mondd el neki,hogy nem tudsz vele beszélgetni mert a másik fiú,ezt csinálja veled.És ha a lányt érdekli,akkor megoldjátok.
2016. máj. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A tanárokat nem érdeklik ezek a "haszontalan" dolgok , a dagi amikor nem a lányról van szó akkor nagy arc!
2016. máj. 2. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!