Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Próbáljam meg vagy hagyjam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljam meg vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem találkozgatni egy sráccal, jól éreztem magam vele mindig. A személyisége, a megszólalásai, a poénjai minden tetszik benne, viszont a külseje nem. Tudom ,hogy ez felszinesség meg minden de egyszerűen nem tudom mit tegyek. Egyszer úgy vagyok vele hogy kell nekem, a következő pillanatban meg nem. Ti mit tennének, voltatok már ilyen helyzetben, mi lett a vége?

20/L



2015. aug. 3. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg tudnál jóízűen csókolni olyan embert aki külsőre neked nem vonzó?
2015. aug. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ha nem tetszik. Szegény srác vesztegeti az idejét és várja hogy megd*ghasson végre, és nem lesz belőle semmi. Na az idegesítő lesz neki, minél előbb lépj.
2015. aug. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt velem hasonló, és szerintem nem felszínesség egyáltalán. A srác kövér volt, gusztustalanul szőrös, és igénytelen, úgyhogy bye-bye! De nem bántam meg, mivel még most sem tudom elképzelni, hogy megcsókoljak egy olyat, mint ő.
2015. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak neked lesz rossz..Neki meg pláne:d Nem kell mindenáron összejönni vele ha nem is tetszik igazán...

Majd esetleg akkor próbáld, ha leküzdhetetlen hiányt érzel iránta:)

2015. aug. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!