Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeret engem a lány? A többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret engem a lány? A többi lent

Figyelt kérdés

Kérlek olvassátok el a történetemet, és segítsetek..


Megismertem egy lányt 2 hete. Úgy történt az egész, hogy éppen városnapok voltak, és én ráírtam a lányra facebookon. Végül kimentünk 2esbe a városba, sokat nevettünk együtt 3-4 órát, majd végül hazakísértem. Másnap is kimentünk, megismertem a barátnőit is. Amikor fázott(este) akkor odaadtam neki a kabátom, hogy ne fázzon :) Viszont 1-2 perc múlva visszaadta, hogy ne fázzak meg.(én próbáltam rávenni, hogy tartsa meg,mert nem fázok stb.) A 3. nap kicsit rosszabb volt, mert nem jutottam mindig szóhoz, mert elég sokan voltunk, de attól még együtt voltunk :D Majd a városnapok után 4 napot messengeren beszélgettünk átlagos témákat(filmek,vicces képek stb.) Próbáltam kihívni őt a parkba, de azt mondta hogy nincs ideje, mert biciklizni megy a barátnőivel.(közbe meg nem is mentek ki, ez szerintem kifogás volt). Beszéltem a barátnőjével, el mondtam hogy mi bánt stb. SZERINTEM a barátnője beszélt vele, ugyanis pénteken kihívott a parkba. Nagyon jól telt, beszélgettünk, nevetgéltünk és haza is kísértem. Viszont nem volt sajnos kézfogás, mert nem nagyon adódott pillanat rá. :( Eltelt 4 nap, messengeren beszélgetünk egymással, viszont még mindig nincs semmi. Az bánt engem, hogy mindig én írok rá, mert ő nem nagyon szokta kezdeményezni a beszélgetést, maximum 1-2x.. Nemsokára jönnek a vizsgák, és ez neki sokat számít(ahogy nekem is), nem tudom, hogy ez befolyásolhatja-e. Illetve volt 1 évvel ezelőtt egy kapcsolata, és ott is a városnapokon ismerték meg egymást, viszont szakítottak a sok veszekedés miatt... Most nem tudom, hogy szeret-e, időre van szüksége, vagy csak egy barát vagyok neki?

Így végszóként elmondanám, hogy nagyon szeretem őt, és mindig rá gondolok :)

(15/F)



2016. máj. 3. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Elolvastam. És nagyon sok az internet benne. Esetleg ha nem ott (itt a neten) élnétek, hanem kihívnád hogy kettesben őszintén beszélgetnél vele akkor kiderülne. De amíg nem is akar találkozni veled, addig ne éld bele magad mert ha akarna akkor lenne esélyesebb hogy valamit érez....
2016. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet meg o se nagyon tudja mit akar :)
2016. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pénteken ő hívott ki engem, akkor nagyon szép volt az idő, és mostanában errefele nagyon rossz az idő. Nem tudom, hogy ez befolyásolja-e a találkozást. Mondjuk nem is próbáltam kihívni ezen a héten, főleg azért mert legtöbbször én kezdeményezek beszélgetést facebookon :/
2016. máj. 3. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: A lányok többsége elvárja hogy a fiú kezdeményezzen beszélgetést. Viszont, ha elmondanád neki ezt a problémád lehet hogy változtat ezen. Meg lehet beszélni hogy egyik nap ő ír neked, másik nap te írsz neki.
2016. máj. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!