Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szánalmas vagy nevetséges egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagy nevetséges egy szerelmi háromszög ahol mindenki mást szeret akinél semmi esélye? 2 fiú 1 lány.

Figyelt kérdés

A szerelmi háromszög aminek részese vagyok: 2 fiú 1 lány. Én vagyok az egyik fiú.

A fiú szerelmes a csajba de a csaj leszarja. A csaj szerelmes belém, de én meg meleg fiú vagyok. Úgyhogy leszarom. Én meg szerelmes vagyok a másik fiúba aki meg nem meleg. Ő meg leszar engem.

Mind a hárman fülig bele vagyunk zúgva a háromszög másik tagjába és mindenkinek zéró esélye van.


Itt vagyunk fiatalok szépek és sorvadozunk mert mindenkinek az kell amit nem fog megkapni.

Ez nevetséges vagy szomorú?


2016. márc. 18. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
inkább irónikusan nevetséges :D
2016. márc. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Groupenbe csinaljatok a mindenki csinalhatja azzal akit szeret mindenki boldog
2016. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aztak..va :"D Bocsi, muszáj voltam nevetni :D Ne haragudj, eskü nem szokásom..de ez valami haláli :D Sajnállak, én is voltam hasonló helyzetben szóval átérzem..na akkor nem tudtam rajta nevetni. 16/L
2016. márc. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most jól megnevettettél, köszi, elég szar napom volt :DD
2016. márc. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!