Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miert nem lep?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miert nem lep? Vagy mi folyik itt?

Figyelt kérdés

Uj vagyok a suliban Angliaban es van egy srac aki elso napom ota probalja felkelteno az erdeklodesemet. Szemez velem es mosolyog ram,egy oram van vele. Azota mar beszeltunk tobbszor,mindig segitokesz mindenben ,mikor en mondok valamit nagyon figyel ram,ha meghallja a nevem egybol odanez es mindig keresi a testi kontaktust. Folosleges dolgokkal kezdemenyez beszelgetest mint pl: hany szot irtal le? Vagy milyen jegyet kaptal? (Mikozben o is tudja) Viszont en is adok sokszor jeleket neki pl megkerdeztem hogy mellem ule a buszon stb (ez rosszul sult el nagyon) meg beleturtam a hajaba es mondtam hogy nagyon tetszik a hajad

Miert nem lep komolyabban amikor batoritom?



2016. máj. 3. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit félénk, de adj neki minél több jelet és bátorítsd tovább és igy előbb útóbb mikor úgy találja h teljesen zöld útja van nálad lépni fog. buszos sztorit elmesélhetnéd:D

18F

2016. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen,negativra szamitottam csak:D

Suliban somszor kezdemenyezett es elkezdtek a buszon kis idiotak zaklatni es pont akkor jott le az emeletrol amikor visszaszoltam nekik es mondta hogy jo vagy ...(a nevem :D)

Aztan masnal rairtam hogy ulnee mellem a buszon es mondta hogy persze amikor zaklatnak es amikor csak szeretnek melle ulni. Reggel kerdeztem hogy akkor ma varni fogsz? Mondta hogy igen es erre felmentunk egyutt a buszra es mondta hogy akkor mellem akarsz ulni? Erre letette a cuccat elolre mondta hogy uljek le egy csaj melle es hatra ment..vartam ot percet es leszaltam a buszrol amig vart a busz es elhuztam.. Utana nem torodtem vele sokaig es draman kifejezeyyen figyelmes volt velem aztan odajott es megolelt es bocsanatot kert egy hulyeseg miatt de szerintem

a buszos miatt csak valamire fogni akarta

2016. máj. 3. 20:08
 3/6 A kérdező kommentje:
Segitsetek :(
2016. máj. 3. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ebbe segíteni nem tudok mert még fiatal vagyok, de azt megkérdezhetem hogy hogy sikerült kijutnod?:)
2016. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez egy iskolabusz ami 15percet var nyitott ajtoval
2016. máj. 3. 21:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Biztos hogy akar toled valamit csak lehet nem tudja meg o se hogy mit :D

Amugy szerintem is folytatsd csak igy es tuti lesz valami ;)

2016. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!