Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi folyik közöttünk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi folyik közöttünk?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác akibe 2 évig szerelmes voltam. Osztálytársak vagyunk, de sosem beszélgettünk egymással. Az a tipikus "hideg" srác, csöndes, és sokan félnek tőle. Aztán valahogyan megtudta a dolgot, és viccet csinált belőlem és az érzéseimből. Januárban elkezdtem megutálni, ha csak mellettem állt úgy érzem felrobbanok. És most hogy elkezdődött újra a suli, egyfolytában bámul, néha rám is mosolyog. Nem értem őt se, meg magamat se mert most megint rámtört az az érzés hogy szeretem... De attól függetlenül még mindig nem kedvelem. Nem értem, most mi van? Vagy mit kéne csinálnom?
2015. okt. 25. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Mosolyog vagy kinevet? Az is lehet, hogy azért hideg, meg csöndes, mert nem szereti őt senki, és azért taszított el magától, mert ő már el is hiszi magáról, hogy őt nem lehet szeretni, és azt hiszi hogy hazudsz neki arról, hogy szereted, és te is csak ki akarod használni, mint gondolom ahogy a szülei csinálták, vagy valaki aki közel áll(t) hozzá.. Belül lehet ő is kedvel téged, csak nem hiszi el hogy ez fordítva is igaz lehet.. Ezért inkább eltaszít magától, minthogy megint csalódjon.. Ismerős a szitu.. Viszont az is lehet, hogy tényleg nem kedvel téged, és csak azért nevet, mert vicces neki hogy "szenvedni" lát.. Ezt csak te tudod, hogy melyik a valószínűbb, te "ismered" a srácot..:)
2015. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szóval van egy srác akibe 2 évig szerelmes voltam. Osztálytársak vagyunk, de sosem beszélgettünk egymással"

Szoval van egy csaj aki nem tudja mit jelent a szerelem szo.

2015. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sátáni szerelem
2015. okt. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor te nem ismered a szeretet..:) Ne dobálózz ezzel a szóval légyszi.
2015. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!