Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kover voltam, nem kellettem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kover voltam, nem kellettem neki, vekonyan igen. Kihasznal vagy ez igy mukodik a pasiknal?

Figyelt kérdés

Nagyon kover voltam, majdnem 95 kg, es volt egy fiu, aki nagyon tetszett, de csak baratok voltunk. Szerelmet vallottam neki, o pedig finoman azt mondta, o nem erez igy es nem vagyok az esete. Egyaltalan nem az a nocsabasz fajta, tehat a szep, vekony lanyokat sem szexre hasznalta, mert volt rendes baratnoje kesobb. Aztan megszakadt a kapcsolat es ket evvel kesobb (napjaink) osszefutottunk es en most 57 kg vagyok, fel sem ismert, de nagyon orult utana, kicsit sztoriztunk a regi dolgokrol, nevettunk egyet azon, hogy akkor szerelmes voltam bele es eselytelen volt stb.. De ujra megindult bennem valami... Mintha ujra kezdenek beleszeretni. Elhivott moziba, elmentunk, nagyon klassz volt, azota nem csak kedves fiu, de uriember is lett. De valami nem igazan all ossze bennem, ezert fiuk valaszainak orulnek. Tudom, fontos a kulso ha valakivel meg akarunk jelenni, de a szerelemben pedig elvileg nem az az elso es celzott ra, amikor ezt beszeltuk ki, hogy tulajdonkeppen a sulyom allt kettonk koze.. Mivel rendes fajta fiu (ismerem egyik ex baratnojet) igy ha nem csak szexre kellek neki, miert csak most erdeklodik irantam? Egy atlagos ember nem szerethet egy dagibbat? Vagy ilyenkor mi van, fiuk? Nem egeszen ertem a dolgot, mert en ugyanaz a lelku es viselkedesu ember vagyok, mint ket eve, csak "mas testben"... Engem kisse zavar, hogy akkor kezet fogtunk, ha talalkoztunk, most pedig, ahogy folismert egybol oleles, puszi stb...


Fiuk, ferfiak, ha ti lennetek ennek a pasinak a helyeben es ti lennetek ebben a helyzetben, el tudnatok elmagyarazni nekem, hogy o benne most mi zajlik?

Szeretnem megerteni, koszi a valaszokat.



2016. máj. 3. 23:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Bocsi, nem a témáról van szó, de! Leírnád nekem, hogy hogyan sikerült ennyit fogynod? Igaz fiú vagyok, de nagyon szeretnék már én is, csak eddig semmi nem vált be... Nagyon szépen megköszönném! :)
2016. máj. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
82%
Egyszerűen így működik a pasiknál, kövéren nem tetszettél neki. Arra én is nagyon kíváncsi vagyok, hogy sikerült ennyit fogynod.
2016. máj. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
85%

'Fiuk, ferfiak, ha ti lennetek ennek a pasinak a helyeben es ti lennetek ebben a helyzetben, el tudnatok elmagyarazni nekem, hogy o benne most mi zajlik? '


Hogyne tudnam: a mostani sulyod majd' duplajaval annyira taszitottad testileg, hogy eszebe sem jutott 'ugy' nezni rad. Lehet ezt szepiteni, hogy 'a belso ertekek', meg 'nem a szepseg szamit', csak nem erdemes: ha egy ferfi kulsoleg nem talal vonzonak egy not, akkor nem talalja annak. Oszinten szolva nem tudom min csodalkozol...

2016. máj. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Bocsi nem fiú vagyok, de gondoltam, hogy azért leírom a tippemet, ha már végigolvastam :)

Szerintem 2 évvel ezelőtt azért nem akart veled összejönni, mert a külsődhöz nem vonzódott (te is írtad, hogy a vékony lányokat szereti). Bármennyire is jön be egy belső, ha a külső egyáltalán nem tudja megmozgatni a másik fantáziáját. Valamennyi külső vonzalomnak mindig kell lennie és mivel ez nála nem volt meg 2 évvel ezelőtt nem akarta erőltetni a kapcsolatot, mert szerintem tudta, hogy nem lenne az igazi…nem lenne igazán szerelmes, hiába volt meg a belsődben minden, amit elvárt/szeretett volna. De most már nem vagy túlsúlyos, sőt szerintem igazán szép alakod lehet, így már a testi vonzalom is megvan, ami eddig hiányzott. Lehet, hogy már akkor is így állna hozzád, ha 70kg lennél…ki tudja? :) De ha nem vonzódik a kövér nőkhöz az ellen sajnos nem tud nagyon mit tenni és tudom…ez nem éppen fair gondolkodás.

De most képzeld el azt, hogy van egy olyan férfi az életedben, akinek a belsője full jó neked, erre meg a külsejében van egy olyan tényező, ami miatt nem tudsz vonzódni hozzá (pl.: eléggé túlsúlyos, igénytelen, vagy akármi más…).


És mellékesen szeretnék gratulálni, hogy ilyen gyorsan le tudtál ennyit adni :) Bár rajtam nincs sok felesleg, de le tudnád nekem is írni, hogy hogyan sikerült így átformálódnod? :)

2016. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Csatlakozom az előttem szólókhoz, leírod a technikát?

Egyébként meg számít a külső. Mindenkinek van egy "skála", amin bejönnek a lányok. Nekem a vékony, de nem túl vékony lányoktól a kis plusz súlyig tart, ez az ami bejön. Unokatestvéremnek inkább a molett, nagyobb darab lányok jönnek be.

Tehát lehet bármilyen a személyiséged, ha nem vagy rajta a skálán, esélyed sincs a barát zónán túl jutni.

De most, hogy a súlyod közel felét leadtad ( itt megismétlem a kérésem: le tudnád írni a technikát? 90 kg vagyok, legalább 15 kg plusszal ), most már lehet jól nézel ki ( számára ), "rajta vagy a skálán".

Sok sikert, próbáljátok meg ha akarjátok.

2016. máj. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
74%
Valószínű akkor is szimpatikus voltál neki, csak külsőre nem voltál az esete, de most már a kinézeted is tetszik neki.
2016. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Nyilván a szerelemhez szükség van vonzalomra. És egy kocalány az nem vonzó sokak számára, így nem alakulhatott ki benne.

aztán eltelt sok idő, elmosódtak az emlékek, szebbnek gondoljuk a múltban történteket.

jelenlegi súlyoddal vonzó külsejű vagy számára, így máris nagyobb a szimpátia, jobban odafigyel a belső értékeidre is.


pl ez lehet.

2016. máj. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%

A sok agyhalottnak: lowcarb étrend és edzés. EDZÉS csesszétek meg. Különben várhatod.


Kérdező: hidd el, néhány ritka furcsa kivétellel ellentétben senkinek nem jönnek be a hájdagályok. :D

2016. máj. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Totál zavaros az egész! Mi az hogy kezet fogtatok régen??? És a mozi után dugtatok is? Csak mert rohadtul nem mindegy. Semmi konkrétumot sem írtál le...

A mostani súlyod 2/3-át adtad le zsírban. Ennek látható nyomai maradnak. Úgyhogy én inkább lettem volna veled 95 kilósan mint most!

2016. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Zedricht ***** válasza:
50%
Mar nem azert, de ensem jonnek ossze olyan lannyal aki nehezebb nalam. Attol meg, hogy jo a belsoje, de a kulsejet meg utalom, nemjovok vele ossze.
2016. máj. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!