Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek csak kihasznál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak kihasznál?

Figyelt kérdés
Bnőmmel kb egy éve vagyunk együt és eddig bármit kért én míndíg megvettem neki, de komolyabb dolgokat is pl macbook, legujabb ipad. Most viszont a szüleim elvették a bankártyámat amig nem javulnak a jegyeim és ő követeli hogy vegyem meg neki a legujabb iphone 6s-t és állandóan hisztizik miatta, de már kezdem úgy érezni hogy ez nem teljesen normális, lehet hogy csak ki akar használni, tökre megromlott a kapcsolatunk emaitt. Ti mit tennétek?
2015. dec. 29. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg. Ez az úgynevezett "ri-banc" típusú csaj. Ott még nem lett volna reménytelen ha nem veszel meg mindent amit kér. Tudja h nem olyan vagy akinek mindenkor mindenre telik, vagy csak költene. Szerintem szakítsatok, ennek így nincs értelme.
2015. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha a te bankkártyád mi közük hozzá a szüleidnek, ha a csaj emiatt otthagy akkor nem szetet ne is vedd meg neki próbáld ki hogy bírja..
2015. dec. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mégcsak 14 éves vagyok és a szüleim nevén van a kártya, nem lehet még sajátom
2015. dec. 30. 00:03
 4/13 anonim ***** válasza:
Elég fura, hogy eddig nem tűnt fel, hogy kihasznál. Hagyd ott. Ez nagyon nem normális.
2015. dec. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1 kamu az egész.

2 ha olyan dolgokat kapsz tőle az ágyban ami egy prostinál már extrának számít, akkor megéri tartani egy ribit

2015. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szóval 14 évesen önerőböl van pénzed iphone 6 ra ha a csajodnak kel egy?
2015. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
mondom hogy a szüleimtől kapom a pénzt, nem én keresem meg, és ők most elvették a bankártyát ezt van a para
2015. dec. 30. 00:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Dobd ki és keress értelmes lányt.
2015. dec. 30. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ő hány éves ?
2015. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
16
2015. dec. 30. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!