Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az osztálytárslány nagyon tetszik nekem,csak nem tudom,hogy mondjam meg neki mert egy beszari vagyok.....

Már vittem neki szakácskönyvet,raffaellot névnapjára,és születésnapjára is.

Azért félek elmondani,mert egy srácnak 2 éve tetszett ez a lány és kb. 2 perc kellett ahhoz,hogy az egész osztály megtudja,és azon lovagoltak egy 4 hónapig. Megalázkodni meg nem szeretnék.

Vagy mondja el most neki?? Úgy is csak 2 hónap van hátra a suliból,utána mindenki megy gimibe.

Szerintetek mit csináljak???



2016. máj. 4. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Serintem mond meg meki ha a töbiek meg kiröhögnek ha nemet mond akkor mond hogy kapjàk be mert ebbe semmi kinevetnivaló nincs vagy egyik baràtnőjèt kèrdezd meg hogy kèrdezze meg hogy tetszel e neki azt àn ha igen boldog lehedsz jàcc tiszta lapokkal.Aztàn ha sikerült megszerezned kefèlj vele egy nagyot à nem csak hüjülok

De hajrà:-)

2016. máj. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mate1697 válasza:
ne is próbálkozz osztálytárssal való szerelem borzasztó, főleg ha össze is jöttök és utána dob ki minden nap el kell viselned az emlékeket róla..nekem megvolt és nem kívánom senkinek :)
2016. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!