Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el anyukámnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el anyukámnak hogy már kb. fél éve van barátom? 11/L

Figyelt kérdés
(Én 11 éves vagyok ő meg 12.)Az én szüleim és az ő szülei régóta nagyon jó barátok. Egyszer amikor anyukáink telefonon beszélgettek akkor hallotam hogy arról beszélnek hogy mi egyszer biztos hogy összejövünk stb.. Kb. fél órára lakunk egymástól és azért szeretném elmondani neki mert hamarosan nyár és akkor szeretnék több időt tölteni vele.

2016. máj. 1. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
,,Anya, kèpzeld jarok xy-al!"
2016. máj. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Anya! "már kb. fél éve van barátom" eddig még nem volt gond de ha nem akarsz nagymama lenni hamarosan, mondd meg: koton vagy tabi?
2016. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mond lazán, anyu átjöhet a barátom? vaagy találkozok a barátommal stb :D vagy összejöttünk Gézácskával
2016. máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
"LooooooL"
2016. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
30%

Én egyszer azon gondolkoztam, hogy ha sikerülne összejönnöm egyszer egy 2 méter magas fiúval beállítanék így anyumnak. xD

-Anya, volt már 2 méter magas pasid?

-Még nem. Miért?

-Na, nekem van!

Ne kérdezd, hogy pattant ki a fejemből, random jött. xD

Amúgy elé állsz és.

-Anya, meg kell beszélnünk valamit! Anya-lánya ügy lesz, remélem nem fogsz kiborulni!

-Édes Istenem, mi a baj?

-Gyere ülj le.

*Leültök egymással szembe.*

-Anya, van barátom féléve. De nincs és nem is lesz köztünk egy jó ideig semmi szexuális kapcsolat, nem fog a tanulás rovására menni, hogy vele találkozgatok stb.

Biztos nem fog kiborulni, bár te ismered.

Sok szerencsét!

2016. máj. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
36%
11?? Otthon kene meg legoznod edes.. amugy leulsz es annyit mondasz annya jarok xy-nal de nem akartam elmondani ameg nem tudom hogy lesz e belole valami komoly de mar fel eve egyutt vagyunk es szeretem bla bla
2016. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!