Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a volt barátom kiölte belőlem a szexuális vágyat? 20/L

Figyelt kérdés

A kapcsolatunk végére (utolsó 3 hónap), egyáltalán nem volt hozzá kedvem, semmilyen formában.

Mégis volt, hogy szexeltem vele.

De egyáltalán nem volt jó, nem is élveztem.

Már nem vagyunk együtt, 2 hónapja, mégis kedvem szexelni.

Kívánni se kívánom...



2016. máj. 4. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
bennem sincs ilyen. Amikor megtudtam hogy megcsalt a barátnőm, azóta nincs bennem igazán. Inkább egy csóknak, egy bújásnak sokkal jobban tudnék örülni :P
2016. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Túltetted magad már a srácon?

Majd jön egy másik, aki meghozza az étvágyad. Nyugi. Csak előbb tudj túllépni az előzőn!

2016. máj. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Irj nekem, majd en visszahozom a vágyadat. :D 20F
2016. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ismerj meg engem! Én tutira vissza tudnám adni a szexuális vágyadat,imádom kényeztetni a partneremet! :D 27/F
2016. máj. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szeretnéd ha visszahoznám. Hidd el nagyon örülnél neki :)
2016. máj. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!