Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki, mint nő? 16/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, mint nő? 16/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akit nemrég ismertem meg egy közös társaságban és nagyon jóban lettünk. Mindig ő visz, amikor megyünk a társasággal valahova, és ő is dob haza. Kicsit furcsa a viszonyunk, a baráti és a több mint baráti határán áll. Sokszor megsimogatja az arcom,a lábam, mikor pedig elköszönünk, legtöbbször puszit ad a homlokomra, átölel, valamikor egészen közel ad a számhoz. Csak az a bökkenő, hogy van barátnője, és így nem akarom megkérdezni, mit érez irántam, mert nem akarok beégni. Folyamatosan chatelünk, szivecskéket, szerelmes emojikat rengetegszer kapok tőle,de valahogy mégis olyan távolságtartó megnyilvánulásai vannak néha, amiket nem tudok hova tenni. Nagyon szeretném, ha segítenétek, hogy ti mit tennétek a helyemben, mert ezt a bizonytalanságot nem szeretem.

2016. máj. 4. 21:51
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
16 éves nők nem léteznek. Max. lányok.
2016. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenbe belekötni, tudja mindenki, hogy értem...
2016. máj. 4. 22:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus..növessz gerincet és ne akarj más barátjára rátehénkedni. Oké hogy ő is hibás, meg a leírtak alapján ő nyomul jobban, de tudod ilyenkor a normális emberek leállítanák. 16/L
2016. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Először is,16 évesen nem vagy nő max tini,vagy lány de nő semmi képen.

Másodszor,szégyelljétek el magatokat mindketten. Megérdemlitek,egymást két bunkó.

2016. máj. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell ítélkezni, szerintem mindenkivel történt már hasonló.

Lehet, hogy tenyleg kedvel téged de buntudata van a baratnoje miatt ezért viselkedik néha tavolsagtartoan. Az is lehet hogy csak szórakozik veled és csak 'pot' nak tart. Lehet viszont hogy a barátnőjével nemsokára szakít és utána már veled szeretne lenni. Annyi lehetőség van. Az a legjobb ha kiderited és nem lesz belőle félreertes. Mondjuk ha legközelebb megsimogatja az arcodat akkor finoman rakd a kezed az overe és vedd el a kezét miközben mondod hogy 'neked barátnőd van.' így mondjuk tudatod vele hogy te úgy nem szeretnéd ezt hogy van más a képben. Ha ő csak baratkent gondol rád akkor ne akard tudni hogy viselkedik a többi barátjával. Derítsd ki szerintem, az orlodes csak téged szed szét belülről. :)

2016. máj. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5os vagyok még mindig: egyébként gyetertek az előttem szolokkal is, erkolcsileg nem túl szép hogy barátnője mellett ezt teszi és ezeknek sosincs jó vége. Vagy állítsd le teljesen vagy ahogy az előbb írtam beszéld meg vele.
2016. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
"Nem kell ítélkezni, szerintem mindenkivel történt már hasonló." Mindenkivel?Nem általánosít nem minden,lány szokta kihasználni azt,hogy egy barátnővel rendelkező fiú rá mászik.Akinek,van egy kis esze az nem,él a lehetőséggel akármennyire is tetszik neki a fiú.Illetve a fiút,se kell sajnálni ő is egy bunkó paraszt.!
2016. máj. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én "átváltanék lopakodó üzemmódba", azaz elsőnek megpróbálnám feltérképezni a dolgokat pl.: milyen a kapcsolata a barátnőjével?, van-e rá esély, hogy más lánynál is nyomul nem csak nálad?.....stb., aztán megpróbálnék enyhén utalni rá, hogy figy. neked barátnőd van... (ÉS EGY NAGYON FONTOS DOLOG), NEM "mondhatsz ki" semmit!! (nem úgy mint ahogy #5 mondta!) mert ha valamit kimondtál és Ő (a "barátod") "kimond valamit" akkor már cselszövők/összeesküvők vagytok, ha viszont csak utalgattok a dolgokra és nem "mondtok ki semmit" akkor minden visszavonható, te nem mondtál semmit! Ő (vagy aki éppen számon kér) biztosan csak félreért valamit és nincs koppanás sem kínos megvető beszólások mint itt, nem tudnak megfogni :D


UI.:Én egyetértek #5-el legalábbis abban a kérdésben hogy ki vagyok én, hogy ítélkezzem felette és szidjam, azért mert Ő ezt teszi? Az Ő dolga az Ő élet. Egyébként szerintem egyik kommenttelő sem olyan nagy szent és tiszta mint azt mondja, szóval ne érezd rosszul magadat azért amit mondanak ;) :D és még egy utolsó tanács: Nem valakinek/valaminek az elvárásaiért/akaratáért hanem magadért csinálod amit csinálsz.

2016. máj. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főle #5-nek és #7-nek, remélem előrébbhaladnak a dolgok végre :)
2016. máj. 5. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!