Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszem neki? ( tudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszem neki? ( tudom hogy számtalan ilyen kérdés van de egyik se olyan mint az én esetem. )

Figyelt kérdés
Na szóval van egy lány aki nekem eléggé bejön , de nem tudom , hogy én bejövök-e neki ... Sokat szoktunk facebookon beszélni meg néha elmegyünk sétálni is , de nem tudom hogy tetszem-e neki mivel néha monda hogy majd a suli ahova megy ott helyes fiuk vannak meg ilyenek , ugyanakkor velem is nagyon kedves meg ölelkezés puszi meg ilyenek . De nem jön le ebből nekem hogy most ki tetszik neki . Köszi a válaszokat ! Jöhetnek barmok is szeretek nevetni... 15F

2015. okt. 3. 19:38
 1/6 anonim válasza:
Szia szerintem a barát zónában ragadtál ! Próbálj meg kilépni, mondjuk adj neki apró jeleket. Érezni fogod ha te is tetszel neki, és akkor hajrá haver !!! :D
2015. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálkozok Xd
2015. okt. 4. 07:43
 3/6 zz200 válasza:
Próbalj meg picit jobban törődni vele és nézd meg viszonozza e, aztán valld be neki, hogy kedveled, meglátod hogy reagál..
2015. okt. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A lesokkolás nem lenne a legjobb ötlet mert ki tudja mit reagálna rá.. szerintem is barát zónába maradtál, próbálj kicsit közelíteni felé, ha nem tetszik neki majd szól, ha tetszik akkor nem :D
2015. okt. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Én is úgy érzem , hogy barátnak kezel. :/
2015. okt. 4. 11:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Baratzona :/


En leginkabb azoknak beszélgetnek a helyes pasikrol, aki a barátom :/

2015. okt. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!