Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik nekem. Viszont az a gond, hogy 13 éve nem beszéltünk. (Ne kérdezzétek, hogyan, ez csak úgy jött, már évek óta ő tetszik. ) Alább olvasható a sztori kifejtve. (? )

Figyelt kérdés
Én 20 éves vagyok, ő 19. Már 3 éve Ő a plátói szerelmem. Régen vittek minket közös programokra (a szüleink voltak ismerősök, a legutolsó ilyen az 8 éves koromban volt, mikor együtt nyaraltunk). Akkor nem éreztem semmit iránta. Azóta nem beszéltünk. Aztán 3 éve megtaláltam facebookon, és valahogy beleszerettem. Nem jelöltem be, mivel tudtam, hogy nem lenne esélyem. Elég jól néz ki, én meg egy pattanásos, vézna szerencsétlen voltam. Az azóta eltelt idő alatt fejlesztettem magam minden téren (mostmár kb. olyan középkategóriás pasi vagyok). De úgy érzem, hogy akármit tehetek, akkor is szar leszek az Ő szintjéhez képest. Az is lehet, hogy nem is emlékszik rám. Hogyan írjak majd rá? (Mármint milyen indokkal?Mert egyrész lehet azt mondja majd, hogy az olyan régen volt, hogy nem számít, másrészt meg nem szeretném ezt a 'nem tudom, hogy kivagy, de tetszel, szóval ismerkedjünk' dolgot.)

2016. máj. 4. 22:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenki örülne neki, ha egy gyerekkori jóbarátja ráírna :) Szerintem mindenképp érdemes lenne bejelölni, majd ezután ráírni, hogy "de rég, emlékszel...-ra?mi van veled mostanság...?.

Sőt, még talán ő fog rád írni (magamból indulok ki).

Sok sikert! :)

2016. máj. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bejelölöd, és ráirsz.

Pl.: "Szia! Ezer éve nem beszéltünk. Emlékszel még rám, X vagyok, Y helyről, régen nagyon jól elvoltunk egymással X-Z éve. Mi van veled? Hogy vagytok? Remélem minden rendben van. :)"

Nem olyan nehéz ez.

2016. máj. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nos igen, de az a baj, hogy nem voltunk KÖZELI barátok, hanem csak simán "ismerősök gyerekei". A másik pedig, hogy akkor tényleg nem lesz furcsa, hogy fiú ír lányra? Nem fog nyomulásnak tűnni?
2016. máj. 5. 10:06
 4/9 sabine.molnar válasza:
Legyél egy kicsit bátrabb és magabiztosabb. Mitől félsz egyáltalán? Max annyit mond, hogy nem szeretne veled beszélni. Ennyi. Azt túl lehet élni. De ha kedves lány, akkor nem fog elküldeni a sunyiba. Ha meg nem az, akkor ő veszített, nem te.
2016. máj. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

OFF:


lol


pont van egy ilyen film.


There is something about Mary... :DDD Ott is 13 év után találkoznak. Igaz, az egy vígjáték, nem a valóság. :D


ON:


Hajrá

2016. máj. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is irj ra, hogy hogy van stb. Amugy meg kuldj egy kepet es megmondom, hogy tenyleg nem vagy e eleg jo hozza :D csak ha tul oszinte leszek bocsi :D
2016. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha hazaértem küldök.
2016. máj. 5. 16:21
 8/9 anonim ***** válasza:
Jelöld be és ha visszaigazolt, akkor írd meg neki, hogy eszedbe jutottak a régi események, amiken ő is ott volt és szívesen elbeszélgetnél vele mindenről :)
2016. máj. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Írj rá,ha jófej és úgy gondolod,hogy nem küldene el a p***ába.A lányok amúgy is szeretik,ha fiú ír rájuk 😉
2016. aug. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!