Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek létezik olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik olyan hogy olyasvalakibe vagytok szerelmesek akit nem ismertek?

Figyelt kérdés
Mármint úgy értem nem beszélgettek hanem csak látásból ismered és még köszönőviszony sincs köztetek. Van ilyen?

2016. máj. 4. 22:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelem, csak erősen tetszik. És ilyen van. :)
2016. máj. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én még a "szerelem első látásra"-ba se hiszek. Szerintem mindenképp meg kell ismerni (ha nem is teljesen) a másikat, ahhoz hogy szerelemnek lehessen nevezni a dolgot :)

20/l

2016. máj. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, csak erős vonzalom.
2016. máj. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En sem ismeren a szomszed csirket, de ideje lenne mar megcsipegetni a tollait.
2016. máj. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ugyanis ehhez nem kell ismerni a személyt. Sokan nincsenek tisztában azzal, hogy mi a szerelem valójában, és a másik nagy probléma, hogy a média olyan szinten felfújja, hogy az hihetetlen. A szerelem egy érzés, amit akkor érzünk, ha valaki tetszik, szimpatikus nekünk. Az tény, hogy jobban meg lehet szeretni, ha megismered, ettől függetlenül a szerelem, az a tetszés. Most majd jönnek az álomvilágban élők, hogy nem ugyanaz a kettő, hát erről tehet a média. A kettő ugyanaz. Ennek az egésznek az evolúciós háttere a szaporodás és faj fenntartás, innentől fogva nincsenek szintjei. Szóval igen, lehetsz szerelmes első látásra is.
2016. máj. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az #5 válaszolónál a pont!Osztom a véleményét.:)
2016. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja, sajnos igaz én már 3 és fél éve szenvedek és még sokáig így lesz...
2016. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ohh...hát köszönöm hogy hamar választ találtam a kérdésemre:)
2016. máj. 5. 22:06
 9/9 anonim ***** válasza:
Az 5. válaszolóval értek egyet. Jó érzés, jó érzés, de már régen mondogatom én is, hogy ez csak fajfennmaradás érdekében van. Az ember is élőlény, így szaporodni akar, csak cukormázban könnyebben eladják a tényt.
2016. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!