Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lenne egy gondom, segítséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hulio^^ kérdése:

Lenne egy gondom, segítséget kérnék, sok a probléma a barátnőmmel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy túl sokat mutattam ki magamból, az első egy hétig nagyon megvolt halva értem, a második-ig is.de utána mintha megunta volna, túl sok mindent adtam meg neki, mindent megadtam neki amit tudtam.ő egy furcsa lány vagyis úgy nemtudom..halálosan szeretem,még mindig szeret, de egy ideig még barátságot akar és utána kiderül, hogy mi lesz.aztmondta, hogy szeret, de néha szeretne rám baráti szemmel nézni, vagyis sok amit nyújtok neki.kb ez 4 napja történ, mind a ketten 15-évesek vagyunk, ő most lépett ki egy kapcsolatból és velem kezdte.az összes barátom aztmondta, hogy nemérdemel meg! És igazuk van, de engem ez nemérdekel, aztmondták, hogyha újra működne akkor elrontom az életem és megint esek, de én aztmondtam nekik ha elrontom az életemet akkor csakis miatta, vele rontsam el...még idő kell neki, de még mindig szeret, nemszerete moat kapcsolatot...most halt meg a keresztanyukája és aznap volt ez az egész.sok véleményre vagyok kíváncsi és, hogy a keresztanyja miatt is lehet ez? Köszönök minden választ!

15/F


2016. máj. 5. 17:19
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nemszeretne, most*
2016. máj. 5. 17:21
 2/13 anonim válasza:
82%

1: Helyesírás+fogalmazás

2: Túl fiatalok vagytok amúgy is, de elnézve még 4-5 évet letagadhattok.

3: Segítséget kérsz,de közlöd,hogy neked ő kell, akkor mit is akarsz? Hulio?

4: Nem rasszizmus de kisebbségiek vagytok?

2016. máj. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
"Most lépett ki egy kapcsolatból..." - Mikor? Hat évesen? Nőjetek fel, addig meg igyál egy kakaót, csináld meg a házit, majd attól megnyugszol. Amúgy meg tini kapcsolatok.
2016. máj. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nincs kisebbség, ez a becenevem! Márk vagyok, bocsi, hogy nem az eredeti név.és azt is,hogy fiatalok vagyunk.5-6 nappal a kapcsolata után jött össze velem, de őt már nemszerette.oké, hogy fiatalok vagyunk, de 22 nap??? Ennyi? Ilyen könnyen beleunni mindenbe? Igazából sok a gond mind a 2 helyen,hiába vagyunk fiatalok...
2016. máj. 5. 17:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Az a baj vele, hogy így mind ezeket leírni és az is, hogy attól mert gyerekek vagyunk attól még a társadalomnak nemkell lekicsinyelni...
2016. máj. 5. 18:06
 6/13 anonim válasza:
Az hogy nem szerette az exét azt honnan veszed? Ő mondta? Mert szerintem az a baj,hogy búfelejtőnek kellettél és ahogy rendbe jött, rájött,hogy vissza kell téged barátba állítani,ennyi,nem kell ezt túl misztifikálni.
2016. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen ő is és a legjobb baratnője is mondta, hogy engem jobban szeret és szeretett mint őt valaha.a haveromnak is épp tegnao mondta, hogy még szeret de a keresztanyja miatt sokat veszekednénk mert eléggé zavarja.
2016. máj. 5. 18:14
 8/13 anonim ***** válasza:

Most lépett ki egy kapcsolatból, és egy hozzátartozója is meghalt. Ne zaklasd most. Arra van szüksége, hogy támogasd egy kicsit, ne erőltesd a kapcsolatot, mert ha amiatt is elkezd görcsölni, biztos, hogy kiborul, te pedig rossz helyzetben leszel. Szakítás után nem előnyös ilyen hamar kapcsolatba kezdeni. Attól, hogy te többet jelentesz neki, még élénk emlékei vannak az előző barátjáról. Hagyj neki egy kis időt szerintem.

17L

2016. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem...De őt már nemszerette azért kezdte el egyből velem ezt a kapcsolatot.ő kezdett el irogatni,hogy én bejövök neki meg stb...
2016. máj. 5. 18:39
 10/13 anonim ***** válasza:

Segítséget kérsz, de nel fogadod el az ellenvéleményeket. Most akkor hogy is van ez?

Hagyd most, egyenlőre ne csinálj semmit. Ha idő kell neki, ne nyaggatsd, mert elveszíted.

2016. máj. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!