Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a barátnőmmel nagyon sokszor veszekszünk? Minden nap együtt vagyunk amit én sokallok mivel semmi másra nem jut időm. Se haverokra, se másra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha megmondom neki ,h nem kellene minden nap együtt lennünk akkor összeveszünk és azt beszéli ,h nem fontos nekem és ,h nem is szeretem. De ezt igy már nem bírom ki ,h minden nap vele vagyok. Segítsetek. :(

2014. jún. 26. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyik bnőm pont ilyen volt. Levegőt is alig kaptam, úgy a nyakamon volt, ha meg mondtam, hogy elmegyek haverokhoz, rögtön azzal jött, hogy félrebasz*k és nem szeretem. Nem bírtam tovább és dobtam. 24/F
2014. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már lassan egy éve együtt vagyunk, elején még tetszett ,h mindig vele lehetek. De most már nem annyira, kellene egy kis szabadidő. Semmit nem tudok csinálni, egész héten vele vagyok estélig. De ha megmondom ,h ez igy nem jó akkor meg sír és hülyeségeket beszél.
2014. jún. 26. 14:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ez volt mondom. Még ha a tv-ben egy jó csajt láttunk, arra is féltékeny volt, eltakarta a szemem :D Ha nem találkoztunk 1 napig véletlen, rendesen boldog voltam :D

Mond el neki, hogy ez így nem fog menni, ha nem érti meg, akkor sajnos dobnod kell, nincs mese. Nem lehet így élni

2014. jún. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!