Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kezdjek a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a barátnőmmel? (18L/18F)

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyok együtt a barátnőmmel,és ahogy az lenni szokott egyre jobban ismerjük meg egymást,így pár hónapja már a kellemetlenebb tulajdonságait is ismerem.

Szóval az a gond,hogy rettentően makacs,önfejű,sértődékeny és gyerekes is. Például nagyon kell vigyáznom rá,hogy mit mondok,mert ha egy rossz vagy kicsit erősebb szó kicsúszik a számon már durcizik,nem szól hozzám stb. Ezzel szemben ő bármit mondhat,aztán elég csak annyit mondania,hogy bocsi és kész. Ezenkívül ha én szeretnék valamit csinálni az neki unalmas,de ő bármit kitalál én megcsinálom,ha még nincs is sok kedvem hozzá,mert ha nem én milyen egy unalmas pasi vagyok,szóval sok dolgot megteszek érte. Beszéltem már vele róla,hogy próbáljon meg változtatni ezeken a dolgokon,de ő mindig azt mondja,hogy ilyen születése óta,és nem tud rajta változtatni,fogadjam el így. Ez így volt egy darabig,míg kb. egy hónapja ultimátumot adtam neki,hogy változtat magán vagy vége.

Egy darabig sikerült is neki tartania magát,de most legutóbb megint egy kis hülyeség miatt sértődött meg úgy,hogy haza is ment. 1,5 hete nem is beszéltünk,míg ma írt egy sms-t,hogy "látszik mennyire hiányzom neked,hogy nem is keresel...". (Én egy bocsánatkérést vártam volna) Így ma beszélgettünk,de megint ott lyukadtunk ki,hogy ő ilyen így kell elfogadnom.


Szóval,az lenne a kérdésem felétek,hogy ti mit lépnétek egy ilyen kapcsolatban? Én nagyon szeretem őt,és ő is engem,mert mindig velem lenne,bár ez nem mindig lehetséges.


Bocsánat,hogy ilyen hosszúra sikerült,remélem valaki tud valami okosat mondani. :)



2013. jan. 6. 01:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj. Ezek szerint ő nem szeret téged, te bármennyire is szereted. Ha fáj, akkor is itt egy lehetőség látszik ésszerűnek.
2013. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkezdte a papuccsá alakító hadműveletet, kérdés, hogy megtörsz-e, vagy észhez térsz.
2013. jan. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1.Persze,fáj, és ilyenkor milyen nehéz az eszünkre hallgatni,pedig nekem is épp ezt az ésszerű dolgot súgja,de muszáj lesz.


2.Ezzel megmosolyogtattál :) De látok benne igazságot.

2013. jan. 6. 01:25
 4/17 Doki. ***** válasza:
45%
Megismerkedtél a nők sötét oldalával... Sajnálom barátom, hogy ezt kell mondanom, de akármennyire is rossz ez, azt hiszem te is tudod mi a megoldás. Belül ott van csak nem mered elfogadni, hogy ez így nem egy működő és őszinte kapcsolat.
2013. jan. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat mind két félről szól és nem csak az egyik fél boldogításáról. Ő elvárja tőled, hogy ne bántsd meg, a kedvére tegyél, de ő ugyanerre nem képes.

Szerintem találnál olyan lányt, aki a te érdekeidet is fegyelembe veszi nem csak a sajátját:)

2013. jan. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Doki: Ez pontosan így van.


Azt nem tudom még felfogni,hogy ő hogy gondolhassa azt,hogy így őt akárki,elfogja fogadni?

2013. jan. 6. 01:31
 7/17 Doki. ***** válasza:
Egyszer rá fog döbbenni, hogy ezt nem csinálhatja... Mikor már X ember hagyja el e miatt.
2013. jan. 6. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

NeonPink: Igen,egy harmonikus kapcsolat tényleg így működik. Az első pár hónapban még tett is érte,aztán már egyre kevésbé,ennek ellenére sajnos még most sem tudom azt mondani,hogy nem szeretem.

Köszönöm,még a biztató szavakat. :)

2013. jan. 6. 01:35
 9/17 A kérdező kommentje:
Doki: Én is így gondolom,csak hát akkor már számomra késő lesz.
2013. jan. 6. 01:37
 10/17 Doki. ***** válasza:
100%
Sajnos többet nem tudok tenni az ügy érdekében. Gondold át jól a dolgot, és tedd amit jónak látsz. Hajrá!
2013. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!