Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Én vagyok az egyetlen olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen olyan lány, akinek a poénkodós fiúk jobban bejönnek?

Figyelt kérdés
Vagy mi... :D Szóval, a barátnőim közül mindenki szereti a humort, de a kiszemeltjeik nagy részben nem rendelkeznek jó humorérzékkel. Én pedig jobban bírom azokat, akik sokat viccelődnek (Figyelem: nem az olyan típusúakat, akik csak azért viccesek, mert más szerep nem jut nekik). Imádok nevetni, és tudom, hogy sok esetben az a válasz ezekre a kérdésekre, hogy az ilyen fiúk még éretlenek, de mégis? Van valaki rajtam kívül, akinek ez bejön? 15/L

2016. máj. 5. 18:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ilyen :D
2016. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Jelen 😂😂
2016. máj. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Miért lennének éretlenek? :D Én nem tartom magam éretlennek, mégis szeretek poénkodni :D egyébként meg egy párkapcsolat úgy a jó, ha sokat tudunk együtt nevetni. :) (legalább is szerintem)

15F

2016. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy nem éretlenek, csak megelőzöm az olyan nagyokosakat, akik közölnék velem az élet nagy dolgait. Kétszázadszorra. :D
2016. máj. 5. 18:59
 5/23 anonim ***** válasza:

Le kell tojni mások véleményét, mindenki nagyon okos ebben a 21. században, csak a saját dolgaikkal nem tudnak foglalkozni. :)


3-as voltam (legalább is asszem :D )

2016. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
hát nevetni azt tudok,bár elég szar érzés mikor már olyan szinten vagy hogy a tüdőd majd kiköpöd annyit nevettél már :D 16/F
2016. máj. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
De hogy igaziban ilyen lányokkal nem tudok tanálkozni :D :D napasztmek
2016. máj. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Xd lol lol Xd 😂😂😂😂 szásztyi peraséj dézsutíl dévla máro 😃😃😂
2016. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, a ,,kiköpöm a tüdőmet" tünet ismerős, és tényleg kellemetlen :D Élőben pedig még én sem találkoztam olyan fiúval, aki tetszik és poénos is... Valahogy elkerülöm őket :D
2016. máj. 5. 19:24
 10/23 anonim válasza:
:D tanálkozni.. Ikszdé találkozni-nak készült csak a billentyüzet ellen állt az akaratomnak :D
2016. máj. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!