Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek a mosolygó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek a mosolygós, kedves, aranyos lányokat? Jobb, ha egy lány vidám, poénkodós?

Figyelt kérdés
Vagy inkább a hideg bombázók?
2016. febr. 21. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Most komolyan, erre tényleg nem tudod a választ, vagy csak visszaigazolást kérsz a kérdésedet illetőleg, hisz tuti, hogy te is egy cuki kislány vagy.


Ha te ezt tényleg nem tudod, akkor bocsi hogy ezt mondom, de téged se az eszedért fognak szeretni!

2016. febr. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Határozottan az a jó. Nekem nem kellene egy savanyú uborka. Pfejjj
2016. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen.

Mivel alapból én is egy poénkodós pozitív figura vagyok.

2016. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hideg bombázó lehet exem is olyan volt cs ne akarjon lehúzni.
2016. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hideg? az a hetero polkorrekt változata, ha már a homo=meleg? nem rideget akartál inkább írni???
2016. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hideg-rideg, szinonímák
2016. febr. 21. 22:14
 7/9 Blade Bone ***** válasza:
A lányok nem tudnak poénkodni. Ha értik a viccet az már nagy szó. Vidám természetű, az jó.
2016. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sidd ***** válasza:

A válaszom : IGEN !

Aki mosolygós és vidám az sokkal nyitottabb, több mindenről lehet vele beszélgetni, kipróbálni.

Külső megfog, belső megtart ;)

2016. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
külső megfog, külső megtart inkább....de tuti hogy nem belső fog meg (mármint nem engem hanem úgy általában az embereket)
2016. febr. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!