Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mit gondoltok azokról...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bit123bit kérdése:

Lányok! Mit gondoltok azokról a fiúkról, akiket csak a szex érdekel?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam mar olyat hogy csak azért jött össze a lányal hogy csak lefeküdjen vele. És én fiú létemre nem értem hogy miért csináljak ezt a mostani fiuk.

2016. máj. 5. 07:18
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem az ilyen fiúknak ilyen lányok is kellenek. Nincs semmi értelme annak hogy behulyitik a lányokat és aztán osszetorik őket belülről. Nekik erre van szükségük, ez egy sikerelmeny hogy bedolt nekik még egy lány meg még egy. Én undorodom az ilyen fiúktól, de az összes lány akivel kikezdenek azt hiszi hogy ő a kivétel ezért is jár sikerrel. Kiszamithatatlaok és megbizhatatlanok az ilyen fiúk. Mégis általában olyan kisugarzasuk van hogy mindig elerik amit akarnak.

Az ilyen fiúk keressenek olyan lányt akiknek szintén csak a szex kell és megvan a teljes boldogság.

2016. máj. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kiyoko22 ***** válasza:
80%

Hülyén hangozhat, de:

A fiúkban és lányokban is vannak genetikai kódok. A fiúkban ez a megtermékenyítés vágyát adja. Az a fiú aki nem elég komoly, és még nem érett meg mentálisan, az csak örül a fejének, hogy nem csak pisilni tud a szerszámával.Az élvezet miatt teszik, nincs érzelmi súly.Én csak szánalmasnak tartom. Van aki kinövi, van aki nem

2016. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Thomika20 ***** válasza:

Én is vágyom a szexre, de én csak egyetlen egy lánnyal akarnám, örömet szerezni neki, ha tudok.

Sosem vágytam arra, hogy minél több csajt. De tök mindegy, én egyet se tudok megfogni. Nem hogy többet.

2016. máj. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy értelmes lány szóba sem áll ilyen fiúval. Bár a mai világban kilépsz az utcára és a lányok többsége elég kivívó ruhát visel, így nem csodálom ha a srác azt hiszi h megdönti és csókoltatja is. Ezek a fiúk. De én a férfiakat jobban becsülöm, azokat, akik tiszta szívből szeretik a barátnőjüket és nem csak azt nézik hogy szex... hanem azt is hogy a Hölgy jól érezze magát mellettük. Jó, persze, ez is a természet rendje. De nálam az már nem, ha csak testiségből történik az egész, és a szerelem lángja sehol sincs :)
2016. máj. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem túl jó fényben tünteti fel ez a tény , mert egyik lány sem akar egy papucs lenni aki ha épp nem kell akkor félre dobunk...
2016. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!