Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit szertne most akkor tőlem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szertne most akkor tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy srac.Nekem eleg regota bejon..ugy nemreg kezdtunk el ugy igazabol dumalni,eloszor facen majd telefon,sms.Meg a multheten talalkoztunk minden tok jo volt elmentunk egy romantikus helyre,ahol a szemembenezett meg mosolygott ram meg olelgetett meg megpuszilt.Amikor mentunk hazafele a busszal akkor mondta hogy amugy o nem ilyen nyomulos tipus es ha ezt az egeszet en annak vettem akkor bocsi..Most ezzel csak oszinte volt es nem szeretne tolem semmit,vagy pedig nem akarta hogy ilyen nyomulos gyereknek tudjam be? :/ 16/L

2016. máj. 6. 16:31
 1/8 anonim válasza:
Tudatni akarta, hogy nem nyomulós :3
2016. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ? :(
2016. máj. 6. 16:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Onnan, hogyha nem bírna nem puszilt volna meg, illetve nem ölelgetett volna annyit...
2016. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De lehetseges hogy minden baratjaval igy viselkedik..vagy nem tudom :/
2016. máj. 6. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Kétlem xd
2016. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A srác helyébe képzeltem magam, és így elsőre mintha magamat látnám. Régen én is mindig közöltem a lányokkal, hogy nyugodjon meg, én nem vagyok az a fajta, aki egyből lesmárolja.

Neked is megkéne nyugodnod. Randizzatok még egy kicsit, ismerkedjetek, beszélgessetek, aztán, ha minden jól megy, akkor pedig úgy is össze fogtok jönni. :)

2016. máj. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm <3 ez nagyon megnyugtatott :)
2016. máj. 11. 23:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha másodjára is elhív, az egyértelmű jel, bár ez is eléggé az.
2016. máj. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!