Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon ezek alapján mit akarhat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ezek alapján mit akarhat tőlem? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Szoval van egy srac. O 22 en 18.. Nyaron ismertem meg. De nem szokasos modon.. Ide koltozott a kozelbe de akkor meg csak tatarozgatta a hazat de mar az elso alkalomkor amikor osszefutottunk aranyosan koszont mosolygott, kijott hogy utanam nezhessen a kapubol.. Ez igy ment hosszu hetekig, de nyuszi voltam odamenni megkerdezni a nevet.. Jo par honappal kesobb ide is koltozott.. de nem volt egyedul.. Nyomozasba kezdtem,megtudtam a nevet, es kiderul hogy felesege van.. Akkortajt hazasodtak ossze amikor mi is "megismerkedtunk" .. Bejeloltem facebookon. Visszajelolt. De nem irt es semmi. De ugyanugy ment tovabbra is ez a koszonos osszemosolygos szemezgetos dolog. Tudjatok van olyan amikor erzi az ember hogy az a bizonyos nezes mas.. Nos ez az a nezes.. Meg mindig kijon a kapuhoz/udvarra vagy barhova csak hogy lathasson.. Nem tudom mi tevo legyek. Igazabol nagyon bejon a srac, de ott van az is hogy felesege van. Tobbek szerint bizonyara nem szeretheti azert csinalja ezt. Szerintetek mit kellene tennem? Vagy mi a velemenyetek errol?

2016. márc. 14. 14:46
 1/2 anonim válasza:
Semmit nem kellene tenned.Ő élete ha el akarna válni megtette volna.Valószínű nem jösz be neki csak félre értelmezed.Hagyd a fenébe amúgy is milyen ember az akinek felesége van és mást bámul?! Szerintem elég gáz a fiú de te tudod,nem tudsz semmit se kezdeni ezzel
2016. márc. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit, ha lépni akar először váljon el
2016. márc. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!