Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez az egész?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Nos.. Előre is bocsi a kicsit hosszú sztoriért!


Van egy fiú, aki a suli "nagymenője". Osztálytársak vagyunk. Mellé ültettek még régebben. Azóta folyton favicceket mond nekem pl.:

-Tudtad, hogy a jegesmedvében igazából nincs is jég? Hahaha!

De nem ez a lényeg! Folyton a szemembe néz (szerintem). Már magam mögé is néztem mikor ez volt,hogy nem e mögöttem van e valami, de nem. Én olyankor zavaromban hülyén nézek rá akaratlanul is. Egy ideje úgy érzem, hogy nagyon megtetszett nekem. Nagyon rendes velem meg minden....DE!

Amikor a barátaival van akkor távolságtartóan viselkedik velem szemben! Még egy csomó mindenről tudnék írni, de már nagyon várom a válaszokat!


2016. máj. 6. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
Volt olyan is h egyszer kijelentette hogy rám ír. És rám is írt és képet küldött magáról. Észre veszi ha van valami bajom. Érdekli hogy mi van velem
2016. máj. 6. 22:26
 2/3 anonim válasza:

Szia! Valoszinuleg tetszel neki!! Es nyugi minden fiu lemegy bunkoba mikor a barataival van ;) esetleg korodat megkerdezhetem?

16/l

2016. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

13L

De én azt nem értem, hogy miért pont ÉN???

Annyira sok lány van még!

2016. máj. 7. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!