Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ha tetszik egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha tetszik egy pasi és próbálok sűrűn beszélgetni az exéről, elfogja felejteni, ha szerelmes belé?

Figyelt kérdés

Úgy értem megunja, beletörödik a dologba,és így hátha könnyebben képes lesz feldolgozni. De ő is mindig beszél róla,meg mutatja az üzijeit,én meg készségesen segítek neki kielemezni.

csak barátként néz rám. Most egy nőtől rossz ha segít ebben? De én amúgy is kiváncsi vagyok tudni szeretnék róla.

írjátok meg a nemeteket.


ja és mindig bosszuságot okozott neki,de nagyon jól megvoltak együtt csak nem működött. az ágyban is nagyon jó kijönnek/tek,és azt nem tudom helyettesíteni,mert a csaj egy bombázó



2015. jan. 9. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Azzal segítesz neki, hogy elfelejtse, ha nem beszéltek róla, inkább kerüld a témát!

30F

2015. jan. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akár beszélsz vele róla, akár nem, mindenképpen idő kell hozzá, hogy elfelejtse. De ha már nem a barátnője,akkor miféle üzeneteket elemeztek? A régieket? A lelkének lehet,hogy jót tesz, hogy ha kibeszélheti magából a dolgokat, de ezzel siettetni nem lehet a felejtést, csak megkönnyíteni.
2015. jan. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, kell neked az a fiú. Ez esetben vezesd rá, hogy nem szép nő kell neki, hanem aki széppé teszi az életét.
2015. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ezt nagyon szépen írtad le. Már probáltam kitérni ilyesmire,h hiába dicsekszik mindenkinek a nővel,mert szép,csöcsös, szőke, ha egyszer nem boldog mellette.


Velem jól érzi magát,de sztem szexuálisan nem jönnénk ki jól,mert többet vár el egy nőtől,mint ami én vagyok. De amúgy az egyéb dolgokban önmagam tudom adni mellette,mindenütt jól elvagyunk,szeretünk együtt lenni. Legalábbis én.


De szerintem ő még mindig sokat gondol rá,mert meséli mindig h minden olyan jó volt azzal a nővel. Pedig annak a nőnek csak a pénze kellett,és nem törödött az érzéseivel,ha pl. bajba került,nem segített neki.


Én igen érzelmes lány vagyok,de lehet rosszul teszem. Azt hiszem doha nem fogok beleszeretni senkibe,mert a boldogség nem énrám vár.. Most össze is vesztünk mert nem mer lépni. Én meg nem fogok,mert ugy érzem ő nem akar engem igazán.. És a női megérzés,mint tudjuk...

2015. jan. 11. 01:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Szóval a boldogság nem rád vár. Hát, megnyugtatlak, hogy az biz'a senkire sem vár. Azért meg kell dolgozni K.Z. öntőmunkásnak éppúgy, mint F.F. informatikusnak. Szóval keresni kell, és elébe kell menni, mert nem fog illedelmesen bekopogni az ajtódon.
2015. jan. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!