Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jelent valamit, fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit, fiúk?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, elég közel állunk egymáshoz, osztálytársam(Most lesz egy éve).

Adott már jeleket, sokszor elkapom a tekintetét órán. Bókolt is már nekem elég sokszor, van olyan, hogy eljárunk pár barátaival bulizni is. Többet tud rólam, mint bárki más az osztályban.

De mostanában olyan más, jó megvéd meg kiáll mellettem, de más. Kb 1,5-2 hónapja teljesen más milyen volt, mint most.

Akkor beszélgettünk mindennap, most meg valamikor egész nap hozzám se szól, aztán másnap mosolyogva bókol nekem.

Múltkor nem beszéltünk egész nap, de hátra fordult utolsó órán(előttem ül), rám nézett, néztünk egymás szemébe pár másodpercig és előrefordult.

Semmit nem mondott, csak ennyi.

Ez jelent valamit? Vagy semmit?

Nem kérek olyan válaszokat, hogy "Csak meg akar dugni" "Éretlenek vagytok" "Fiatalok vagytok" "Nem akar tőled semmit" Stb. Mert az előző kérdésemnél kb ilyen kommentek érkeztek. És szerintem ha nem akarna semmit nem adna jeleket, és hülye sem vagyok. Csak ÉRTELMES válaszokat szeretnék!

Köszönöm!

16/L


2016. máj. 8. 14:43
 1/4 A kérdező kommentje:
pár barátjával*
2016. máj. 8. 14:47
 2/4 anonim ***** válasza:
csak meg akar dugni
2016. máj. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tanácstalan Lány ***** válasza:
Nekem is hasonlo a helyzetem!! Szerintem csak stresszes időket él meg vagy csak nincs témálya! Szerintem mikor hátrafordult és rádnézett valamit mondani akart neked de végül nem volt hozzá bátorsága!! Szerintem van esélyed nála csak figyeld a reakciojit
2016. máj. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KDA99 válasza:

2. kommentelőnek:

Offold magad féreg g*ci!

A kérdezőnek:

Miért nem kérdezed meg tőle hogy mi a baj?

Vagy csak nem meri bevallani az érzéseit.

2016. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!