Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem ír nekem magától?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír nekem magától?

Figyelt kérdés

Tetszik már nagyon régóta egy fiú nem rég írtam neki nagyon aranyos volt meg minden kérdezősködött még bókolt is.

2-3 nap múlva újra irtam neki és megint aranyos volt velem.

De ő miért nem ír magától?



2016. máj. 8. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszolba szerintem félénk lehet az illető. Amúgy meg ha tetszik neked,nyugodtan közeledj felé. Előbb-utóbb csak leesik neki a tantusz és kézbe veszi az irányítást.
2016. máj. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 theweeknd ***** válasza:
100%
Félénk, vagy lehet lol-ozik, akkor én sem írok senkire:DDD
2016. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit bókolt?


Hú, nekünk is így kezdődött a kapcsolatunk ezzel a sráccal, már egy éve szerelmes vagyok belé. Nem rég találkoztunk kettesben végre... Lassan de biztosan haladunk. Ő nagyon félénk.

Én anno hagytam, hónapokig nem beszéltünk, és nehéz volt, végül én írtam neki, aztán valahogy beindult a dolog, volt, hogy nem válaszoltam neki, és akkor ő írt többször. :D


Lehet, hogy csak félénk, és nem tudja, hogy tetszik-e neked, vagy pedig nem érdekled, és csak kedves.


19/L

2016. máj. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Külsőleg nem azt sugalja,hogy félénk típus,de nem kizárt.

Tipikusan a laza típusnak mutatja magát.

Bók:Azt mondta,hogy jól néztem ki a próbán .:D

2016. máj. 8. 20:38
 5/5 beokay ***** válasza:
Utalj rá hogy tetszik neked. Ezzel önbizalmat adsz neki, mert lehet hogy azért nem mer lépni mert félénk. Vagy nem akarja esetleg hogy nyomulósnak tűnjön, bár nem hiszem hogy ez lenne az oka. Bármi miatt is csinálja így, én úgy látom tetszel neki, szóval adj neki jeleket, és nyugodtan írj rá te, ettől nem leszel nyomulós, később már ő is fog írni.:)
2016. máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!