Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy érjem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy érjem el, hogy újra kapcsolatba kerüljünk?

Figyelt kérdés
Kb. 2 éve részt vettem egy szavalóversenyen,ahol feltűnően nézegetett egy srác,tetőtől talpig bemért, mosolygott rám,majd mikor kicsit közelebb álltunk egymáshoz üdvözölt is,máskor leszólított,de csak 2 mondatot tudtunk beszélni.Erre rá egy hónapra megint taliztunk,akkor is nézett,és csak egy köszönés erejéig jutottunk.Ránéztem,éreztem,hogy néz,és pont nézett,ezért elmosolyodtam,ekkor ő is visszamosolygott.Ezután vártam,hogy Face-en keressen,hiszen a nevemet tudta,de nem történt semmi,csak versenyeken figyelgettük egymást. Nekem nagyon tetszik,habár ismerkedtem más fiúkkal,de nem tudtam elfelejteni.Face-en nem mertem bejelölni,mert akkor megtudta volna,hogy kutakodtam utána,és lehet,nyomulásnak venné. Szerintetek tetszettem neki,lenne esély? Így 2 év után hogy tudnám elérni,hogy újra kapcsolatba kerüljünk? 1 problrma van: ő már egy másik város sulijába jár.
2016. máj. 8. 21:11
 1/2 theweeknd ***** válasza:

Tessék a sarkadra állni, és bejelölni majd írni neki pár kedves szót.

Ha látod rajta, hogy nem igazán hatja meg a dolog, meg már nem lángol a tűz, akkor kicsit beszélgetsz még vele, aztán ennyi.

Nem kell mindig a háttér sztorit keresni.

2016. máj. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 beokay ***** válasza:
Semmi értelme ha másik város sulijába jár. Eltelt 2 év, lehet hogy már nem is emlékszik rád. Esetleg fb-en bejelölheted de így màr nincs sok értelme, szerintem mégcsak távkapcsolat sem lehetne belőle.:)
2016. máj. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!